Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Kto wykona OSA?

  • Dodano: piątek, 30 sierpień 2019 11:02
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1505

W czerwcu bieżącego roku pisaliśmy, że w Moszczenicy powstanie Otwarta Strefa Aktywności OSA 2019. Jak na razie sprawy stanęły w miejscu, gdyż do przetargu niezłożona żadnej oferty.


Wydawało się, że jeszcze na wakacjach bieżącego roku mieszkańcy Moszczenicy będą mogli skorzystać z urządzeń rekreacyjnych, które miały pojawić się na kompleksie sportowym w Moszczenicy. Wakacje się kończą, a OSA nie wylądowała.
Dnia 26 lipca 2019 Gmina Moszczenica ogłosiła przetarg na wykonanie zadania, jednak musiał on zostać unieważniony, gdyż nie złożono żadnej oferty na wykonanie zadania.


„Niestety, ale nikt nie wziął udziału w przetargu ogłoszonym przez Urząd Gminy Moszczenica. Robimy, co możemy, aby wykonać i rozliczyć tą inwestycję jeszcze w tym roku. Rozesłaliśmy zapytania ofertowe i ogłosimy kolejny przetarg. Mamy nadzieję, że OSA powstanie w tym roku w Moszczenicy.” – mówi w rozmowie z naszym portalem Wójt Jerzy Wałęga.


Śledzący rynek, można zauważyć, że firmy mają teraz bardzo dużo pracy. Czy znajdzie się ktoś, kto podejmie się wykonanie inwestycji opiewającej na kwotę 100 tysięcy złotych? Na to pytanie ciężko odpowiedzieć.


Czy Otwarta Strefa Aktywności powstanie w tym roku w Moszczenicy? Czas pokaże, miejmy nadzieję, że inwestycja dojdzie do skutku i zakończy się powodzeniem.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Najnowsze komentarze

Ferment, w samochodzie nie znajdowaly sie dwie nieprzytomne osoby bo jedna w wyniku tej predkosci wy...
Dobrze ze to nie ranking wspólnoty tej lokalnej 😅😅 Pan z wąsem co chciałby być alfonsem napisałby że...
dlaczego ten drugi klub HDK z naszej wsi nie promował akcji organizowanej przez osp? z tego co pamię...

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM