Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

5 porad jak zaprojektować oryginalne pudełko dla biznesu

 • Dodano: czwartek, 18 lipiec 2019 18:33
 • |
 • Autor: Sponsorowany
 • |
 • Odsłon: 1328

Zastanawia Cię, jak zaprojektować oryginalne pudełko dla biznesu? Z Packhelp to wcale nie jest takie trudne! Warto skorzystać z pomocy specjalistów, by osiągnąć efekt „wow” i zwiększyć zyski sprzedażowe w firmie!

Jak zaprojektować oryginalne pudełko dla biznesu? Dlaczego warto?

Niestandardowe opakowania to dla wielu firm cenne narzędzie reklamowe. Odpowiednio zaprojektowane, mogą się przyczynić do:

 • Odświeżenia wizerunku marki,
 • Zbudowania od zera pozytywnego wizerunku,
 • Zachęcenia klienta do ponownych zakupów,
 • Zainteresowania nowych klientów marką.

Co to oznacza dla przedsiębiorstwa? Oczywiście zwiększenie zysków sprzedażowych!

Pudełko produktowe może przyczynić się do tego, że klienci zapamiętają Twoją markę i będą częściej wracać do Twojej marki, a także polecać je innym. Sprawi, że Twój produkt wyróżni się na sklepowej półce oraz w e-sklepie. Od projektu opakowania w dużej mierze będzie zależeć, czy to właśnie u Ciebie klient dokona zakupu, czy wybierze inną, konkurencyjną markę.

Jak stworzyć niebanalne pudełko? Warto skorzystać z usług firmy Packhelp. Producent opakowań posiada w ofercie pudełka klapowe, pudełka fasonowe, torby papierowe i wiele innych opakowań, które wprawią w zachwyt Twojego klienta!

Jak zaprojektować oryginalne pudełko dla biznesu? 5 Porad

Jak więc zwrócić uwagę klienta za pomocą opakowania? Oto 5 porad:

 1. Wyeksponuj na pudełku logotyp firmy – logo firmy może się znaleźć w dowolnym miejscu na pudełku, najlepiej jednak umieścić je tam, gdzie będzie najskuteczniej zwracać uwagę klienta. Doskonale nada się do tego przednia ściana opakowania lub górna ściana, czyli jego wieczko. To miejsce, które jako pierwsze widzi odbiorca Twojej przesyłki,
 2. Prowadź dialog z klientem, np. za pomocą nadruków – na Twoich opakowaniach produktowych może się pojawić dowolny nadruk, w tym także ciekawa wiadomość dla klienta. Wykaż się kreatywnością i humorem, a Twój klient na pewno doceni ten zabieg!
 3. No właśnie… Bądź kreatywny! Inspiruje Cię rytualne wzornictwo? A może czerpiesz z prac impresjonistów? Identyfikacja wizualna Twojej firmy stawia na minimalizm? Czy wręcz przeciwnie – dominuje w niej feeria kolorów? Wykorzystaj kreatywne pomysły, by stworzyć unikatowe pudełko, które zainteresuje klienta nie w mniejszym stopniu niż produkt, który się w nim znajdzie,
 4. Pamiętaj o praktycznym charakterze pudełka – projektując opakowanie dla biznesu, nie należy zapominać o tym, by poza reklamą, pełniło ono także swoje podstawowe funkcje. Opakowanie ma być praktyczne, łatwo się otwierać i zamykać i należycie chronić produkt w trakcie dostawy do klienta. Nigdy o tym nie zapominaj!
 5. Wyeksponuj produkt – jest wiele sposobów na to, by podkreślić zalety produktu i należycie go zaprezentować. W tym celu możesz użyć dwuczęściowego pudełka z poduszeczką lub pudełka z wycięciami w odpowiednich miejscach. Dzięki temu zachęcisz klienta do zakupu!

O tym jak ważne są ładne pudełka w biznesie przeczytasz także w tym artykule.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM