Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Jarosław Kaczyński z wizytą w Gorlicach

  • Dodano: poniedziałek, 05 październik 2015 17:46
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2471

W sobotę tuż po godzinie 15:00 w Gorlickim Centrum Kultury odbyło się spotkanie prezesa Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami powiatu gorlickiego.

 

Przybyłych gości powitał Radny Miasta Gorlice Tomasz Szczepanik, po czym swoje dwa utwory zaprezentował zespół „Po wieczerzy” z Łużnej. Kolejnym krokiem było przedstawienie kandydatów PiS’u startujących z okręgu nowosądeckiego, a wśród nich znaleźli się poseł Barbara Bartuś, mec. Tadeusz Grabowski oraz mec. Paweł Śliwa.


Inicjatorka spotkania poseł Barbara Bartuś zaprosiła na scenę Jarosława Kaczyńskiego, który został powitany gromkimi brawami. Kaczyński zapowiedział, że Prawo i Sprawiedliwość chce wygrać wybory z poparciem, które umożliwi im samodzielne rządzenie, gdyż tylko PiS chce naprawy Rzeczypospolitej i zmian na lepsze.


Prezes PiS nie zapomniał wspomnieć o gorlickim przemyśle, jako przykład posłużył się Fabryką Maszyn „Glinik”, która jest przykładem tego, co nie koniecznie musiało się zdarzyć. Kaczyński wspomniał, że szansę na reanimację ma także przemysł naftowy, gdyż na terenie powiatu gorlickiego zlokalizowane są złoża bardzo dobrej jakości ropy naftowej. Niestety ta na dzień dzisiejszy nie jest już wydobywana.


Jarosław Kaczyński daje nadzieję, że rządy Prawa i Sprawiedliwości to ogromna szansa na rozwój gospodarki w naszym kraju. Wspomina także, że Polska bez afer przyczyni się do realizacji trzech obietnic danych wyborcom:
- 500 złotych dodatku na każde dziecko
- podwyższenie kwoty wolnej od podatku
- obniżenie wieku emerytalnego do 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn


Wszystko po to aby wspomóc najbiedniejszych, aby polskie rodziny decydowały się na posiadanie dzieci, aby polskie rodziny nie musiały bać się o przyszłość swoich dzieci. W programie PiS jest także rozwiązanie dla młodych małżeństw, które potrzebują własnego mieszkania.


Kończąc swoje wystąpienie prezes PiS Jarosław Kaczyński chwalił działalność poseł Barbary Bartuś, prosił gorliczan aby przyczynili się aby nadal mieć tak dobrą reprezentantkę, która to będzie walczyć o wasze sprawy.


Goście zebrani w auli GCK odśpiewali prezesowi Kaczyńskiemu „sto lat”, a poseł Bartuś w ramach podziękowań za wizytę wręczyła na ręce Jarosława Kaczyńskiego kwiaty i obraz.

{gallery}pis{/gallery}

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Najnowsze komentarze

Hubert skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Nie przesadzajcie z tymi kpinami i nie oskarżajcie że ktoś kogoś nie lubi bo napisał drobny żart a ...
Basia skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Do znajomej.. Kpiny????bardziej podziw i uznanie Nie widzę w komentarzach powyżej by ktoś kierowa...
Znajoma skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Nie rozumiem, jak można być tak zazdrosnym albo zawistnym i wykorzystywać artykuł o pożarze do kpin ...

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM