Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

W gminie Moszczenica wygrywa PiS

  • Dodano: poniedziałek, 26 październik 2015 13:00
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2311

Znamy już oficjalne wyniki wyborów z poszczególnych obwodów w gminie Moszczenica. Frekwencja to 45,48%, a wybory jednogłośnie wygrywa Prawo i Sprawiedliwość.

 

Uprawnionych do głosowania we wszystkich trzech okręgach wyborczych było 3813 mieszkańców, natomiast kart wydano:

Senat: 1734 karty z czego ważnych głosów było 1692
Sejm: 1734 karty z czego ważnych głosów było 1679


W gminie Moszczenica wybory do senatu jednogłośnie zwycięża Stanisław Kogut(PIS) zdobywając 1303 głosy, znacznie niżej ulokował się Tadeusz Józef Nowak(PO), który zdobył 228 głosów, na ostatnim miejscu znalazł się Dariusz Woźniak(KW Korwin) który zdobył raptem 161 głosów.

W przypadku wyborów do sejmu na pierwszym pod względem głosów znalazł się Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość uzyskując 1133 głosy, z czego najwięcej(725 głosów) zdobyła Barbara Halina Bartuś. W przypadku innych kandydatów PiS wyniki są następujące:

Piotr Aleksander Naimski: 54 głosy
Józef Krzysztof Leśniak: 20 głosów
Anna Paluch: 20 głosów
Wiesław Stanisław Janczyk: 2 głosy
Arkadiusz Mularczyk: 136 głosów
Edward Siarka: 7 głosów
Marta Mordarska: 5 głosów
Jan Wiesław Duda: 19 głosów
Julian Stopka: 0 głosów
Ewa Filipak: 5 głosów
Marian Józef Ryba: 5 głosów
Tadeusz Kajetan Grabowski: 21 głosów
Teresa Janczura: 1 głos
Wojciech Andrzej Cieślak: 2 głosy
Paweł Śliwa: 101 głosów
Grażyna Katarzyna Tylka: 4 głosy
Karolina Elżbieta Gancarzyk: 2 głosy
Małgorzata Agnieszka Belska: 8 głosów


KW Platforma Obywatelska RP zdobywa w gminie Moszczenicy aż 131 głosów, z czego najwięcej (49 głosów) uzyskał Michał Szczepan Diduch, a sprawa pozostałych kandydatów przedstawia się tak:

Andrzej Stanisław Czerwiński: 32 głosy
Andrzej Józef Gut-Mostowy: 4 głosy
Grażyna Karolina Sukiennik: 2 głosy
Tadeusz Patalita: 2 głosy
Agata Kazimiera Król-Mirek: 1 głos
Eugeniusz Józef Zajączkowski: 1 głos
Zofia Jeż: 2 głosy
Renata Helena Nowak: 2 głosy
Andrzej Tadeusz Gąsienica-Makowski: 3 głosy
Andrzej Cikowski: 1 głos
Janusz Tomasz Gubernat: 2 głosy
Halina Maria Wąsowska-Schirmer: 23 głosy
Danuta Joanna Sztencel: 0 głosów
Wioletta Jadwiga Oleksy: 1 głos
Małgorzata Grażyna Gucwińska: 1 głos
Grażyna Łabno: 1 głos
Waldemar Paweł Olszyński: 0 głosów
Maria Dominika Wachałowicz-Kiersztyn: 0 głosów
Marcin Mateusz Poręba: 4 głosy

 

KW Razem zdobył łącznie 37 głosów, z czego najwięcej (16 głosów) uzyskała Dorota Ewa Budacz, a pozostali kandydaci:

Tomasz Leszek Zawada: 8 głosów
Jolanta Aleksandra Żylińska: 2 głosy
Piotr Paweł Marczyk: 3 głosy
Marian Jolanta Alchowśka: 1 głos
Michał Karczewski: 0 głosów
Marta Łukowska: 1 głos
Jan Jerzy Bińczycki: 2 głosy
Katarzyna Krystyna Jędryka: 0 głosów
Kajetan Szymon Czapla: 2 głosy
Aleksandra Wanda Pohorecka: 0 głosów
Marcin Galent: 2 głosy


KW Korwin zdobył łącznie 54 głosy, z czego najwięcej (29 głosów) uzyskał Kazimierz Szczepan Fałowski, a pozostali kandydaci:

Justyna Ewa Sokołowska Woźniak: 0 głosów
Piotr Emilian Sułkowski: 2 głosy
Szymon Jamro: 15 głosów
Leszek Jakub Gieniec: 3 głosy
Alicja Ewa Wajrak-Fałowska: 0 głosów
Andrzej Skupień: 1 głos
Celina Zofia Matusik-Bocheńska: 0 głosów
Jacek Kościółek: 1 głos
Adrian Haslik: 0 głosów
Anna Dorota Reimschussl: 0 głosów
Agnieszka Paulina Rogowska: 0 głosów
Ryszard Radosław Lazar: 1 głos
Maciej Henryk Berezowski: 2 głosy


Komitet Wyborczy PSL zdobył łącznie 107 głosów, z czego najwięcej (42 głosy) uzyskał Jerzy Andrzej Nalepka, natomiast pozostali kandydaci:

Bronisław Dudka: 19 głosów
Stanisław Wojciech Pasoń: 21 głosów
Stanisław Barnaś: 5 głosów
Józefa Kolbrecka: 2 głosy
Krystyna Baran: 3 głosy
Urszula Zofia Niemiec: 9 głosów
Grzegorz Jerzy Pabis: 1 głos
Izabela Zuzanna Sarna: 0 głosów
Dariusz Paweł kantor: 0 głosów
Czesława Maria Królczyk: 0 głosów
Anna Helena Majda: 0 głosów
Józef Zborowski: 1 głos
Jan Stanisław Potoczek: 0 głosów
Paweł Leszek Talar: 0 głosów
Jacek Edward Babiński: 0 głosów
Andrzej Barna: 0 głosów
Małgorzata Anna Wróbel: 3 głosy
Józef Tobiasz: 1 głos


KKW Zjedoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni zdobył 61 głosów, z czego najwięcej (22 głosy) uzyskał Henryk Plato, a inni kandydaci:

Joanna Maria Leja: 9 głosów
Katarzyna Justyna Bartkowska: 5 głosów
Elżbieta Maria Hołowieńko: 2 głosy
Grżyna Jadwiga Kolasa: 0 głosów
Mieczysław Hędrzak: 1 głos
Henryk Roman Wolski: 2 głosy
Katarzyna Anna Jaworska: 9 głosów
Adrian Dawid Leja: 2 głosy
Karolina Klink: 2 głosy
Janusz Czesław Zarzycki: 0 głosów
Wiesław jan Piątkowski: 0 głosów
Ewelina Alicja Ryłko: 1 głos
Anna Maria Piwowarczyk: 0 głosów
Tomasz Olszewski: 0 głosów
Anna Maria Żuchowicz: 0 głosów
Dariusz Juliusz Zabrzewski: 1 głos
Włodzimierz Tadeusz Zapiórkowski: 3 głosy


KWW „Kukiz’15” zdobył łącznie 103 głosy, z czego najwięcej (53 głosy) uzyskała Elżbieta Joanna Borowska, natomiast inni kandydaci:

Maciej Prostko: 6 głosów
Mariusz Jerzy Wcisło: 0 głosów
Jarosław Gliński: 0 głosów
Piotr Stanisław Kobus: 3 głosy
Dawid Bogumił Mól: 8 głosów
Zbigniew Kazimierz Sikora: 5 głosów
Amadeusz Klaudiusz Kwiatkowski: 2 głosy
Ewelina Katarzyna Urbańska: 7 głosów
Mariusz Wnenk: 1 głos
Barbara Grabiak: 1 głos
Szczepan Alfred Zygmunt: 3 głosy
Marta Skoczeń: 3 głosy
Iwona Helena Pycińska: 1 głos
Kinga Dominika Sarata: 0 głosów
Piotr Stanisław Bielski: 1 głos
Monika Maria Pławecka: 1 głos
Krzysztof Paweł Kmak: 3 głosy
Katarzyna Małgorzata Wojciechowska: 3 głosy
Maciej Jakub Rogóż: 1 głos


KW Nowoczesna Ryszarda Petru uzyskała łącznie 40 głosów, z czego najwięcej (10 głosów) zdobył Tomasz Jakub Gabryś, natomiast pozostali kandydaci:

Adam Michał Wojtas: 7 głosów
Małgorzata Joanna Endres: 0 głosów
Jacek Józef Gwóźdź: 2 głosy
Agnieszka Katarzyna Sługocka: 3 głosy
Krzysztof Łukasz Konsur: 8 głosów
Robert Mieczysław Smoter: 0 głosów
Maria Małgorzata Nowakowska: 3 głosy
Kazimierz Tadeusz Pociecha: 3 głosy
Lidia Ewa Śmigowska-Kaczka: 0 głosów
Agata Anna Giera: 3 głosy
Ryszard Łukasik: 1 głos


KWW Zbigniewa Stonogi zdobył łącznie 9 głosów, z czego najwięcej (7 głosów) zdobyła Barbara Emilia Kleszyk, natomiast pozostali kandydaci:

Beata Zofia Ustupska: 1 głos
Jacek Kalata: 1 głos
Kazimierz Józef Niżnik, Szczepan Franciszek Czubiński, Małgorzata Sutor, Sławomir Marek Pergół, Konrad Janusz Górski, Damian Michał Wypart, Elżbieta Stanisława Kocik, Wiktor Andrzej Pajdzik, Artur Leszek Starowicz, Monika Agnieszka Bogdał, Wojciech Dominik Tatar: 0 głosów


Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy wypadł najgorzej, zdobywając tylko 4 głosy:

Krzysztof Klemczak: 1 głos
Barbara Duda: 1 głos
Anna Wędrychowicz: 1 głos
Tomasz Michał Chowaniec: 1 głos
Andrzej Stefan Paciej, Krzysztof Ryszard Wojtaszek, Kamil Mucha, Ryszard Marek Pyzik, Władysław Łowisz, Monika Ewa Targosz, Wioletta Janina Mirek, Zdzisław Franciszek Budzyk, Barbara Elżbieta Klemczak, Kamil Konrad Strojek, Stanisław Dobrowolski, Grzegorz Krzysztof Uzar, Helena Kinga Borkowska: 0 głosów

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Najnowsze komentarze

Ferment, w samochodzie nie znajdowaly sie dwie nieprzytomne osoby bo jedna w wyniku tej predkosci wy...
Dobrze ze to nie ranking wspólnoty tej lokalnej 😅😅 Pan z wąsem co chciałby być alfonsem napisałby że...
dlaczego ten drugi klub HDK z naszej wsi nie promował akcji organizowanej przez osp? z tego co pamię...

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM