Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA
Hudzik GÓRA

Obradował ZOG ZOSP RP Gminy Moszczenica

  • Dodano: niedziela, 06 grudzień 2015 19:14
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1529

W niedzielę 6 grudnia b.r. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Moszczenicy obradował Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP Gminy Moszczenica a także odbyło się wspólne posiedzenie Zarządów jednostek OSP Moszczenica i OSP Staszkówka. Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP podjął wiele decyzji w sprawach przyszłorocznej kampanii sprawozdawczo wyborczej, a Zarządy jednostek OSP podjęły decyzje w kwestiach przyszłorocznych finansów.

 

ZOG ZOSP RP w Moszczenicy podjął uchwałę o zwołaniu Zjazdu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Moszczenicy na dzień 17 kwietnia 2016 roku. Zatwierdzono ponadto liczbę przedstawicieli do ZOG ZOSP RP oraz liczbę delegatów na Zjazd Gminny ZOSP RP. Tym samym Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP Gminy Moszczenica w kadencji 2016 - 2021 składał będzie się z 7 członków - 4 z OSP Moszczenica i 3 z OSP Staszkówka. Liczbę delegatów za Zjazd Gminny określono w licznie 25 - 15 z OSP Moszczenica i 10 z OSP Staszkówka.

Obradujące wspólnie Zarządy obu jednostek OSP z terenu Gminy Moszczenicy podjęły uchwałę o zwołaniu Walnych Zebrań Sprawozdawczo - Wyborczych w swoich jednostkach. 17 stycznia 2016 roku o godz. 14.00 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze w OSP Moszczenica, a 24 stycznia 2016 w OSP Staszkówka. Gminne Spotkanie Opłatkowe Strażaków zaplanowano na dzień 2 stycznia 2016 roku na godz. 17.00.

Najważniejszym punktem posiedzenia obu Zarządów był podział środków z budżetu Gminy Moszczenica na utrzymanie gotowości bojowej obu jednostek w 2016 roku.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM