Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Krasnale będą jeszcze weselsze

  • Dodano: poniedziałek, 10 październik 2016 07:15
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 3071

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przekazała zestaw edukacyjno-dydaktyczny dla dzieci z przedszkola w Moszczenicy. Wcześniejszy Mikołaj zawitał 26 września do dzieci z Przedszkola Samorządowego „Wesołe Krasnale” w Moszczenicy.

W poniedziałek, 26 września 2016 r. Mirosław Waląg – kierownik Gorlickiego Biura Powiatowego ARiMR wraz z Posłem na Sejm RP Barbarą Bartuś przekazali tu zestaw edukacyjno – dydaktyczny, ufundowany przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.


Dzieci z zapałem zabrały się za rozpakowywanie wielkich pudeł. Radości nie było końca, gdy w środku znalazły klocki, samochody, zestaw do nauki poruszania się po drogach z sygnalizacją świetlną, znakami i pasami, instrumenty muzyczne, wózki dla lalek, puzzle, gry, chustę klanza, tunel do czołgania, piłki, mnóstwo książek z bajkami i cały arsenał artykułów plastycznych.


Dyrektor Przedszkola pani Jadwiga Urbańska nie kryła wzruszenia, cała kadra wraz z uradowanymi przedszkolakami dziękowała za piękne prezenty. Na ręce kierownika Mirosława Waląga podziękowania dla Agencji złożył też wójt Gminy Jerzy Wałęga. „Cieszymy się bardzo z tego pięknego daru, czujemy się wyróżnieni i z całego serca dziękujemy za wsparcie przedszkolapowiedział wójt. Nasze skromne środki nie zawsze pozwalają nam na zakup wszystkich potrzebnych artykułów. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni za tę bardzo cenną pomoc”.


Mirosław Waląg oraz Barbara Bartuś życzyli kadrze pedagogicznej samych sukcesów w pracy z małymi pociechami, a dzieciom wesołej zabawy i radości z nauki. „Trudno przecenić wagę odpowiedzialności za wychowanie dzieci – powiedział kierownik Waląg. Ten trud staje się odrobinę łatwiejszy, gdy mamy odpowiednie narzędzia i pomoce dla nauczycieli, ale także dla dzieciaków, które podczas zabawy uczą się i rozwijają.


Wizytę zakończono wspólnym czytaniem bajek Marii Konopnickiej.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Najnowsze komentarze

Ferment, w samochodzie nie znajdowaly sie dwie nieprzytomne osoby bo jedna w wyniku tej predkosci wy...
Dobrze ze to nie ranking wspólnoty tej lokalnej 😅😅 Pan z wąsem co chciałby być alfonsem napisałby że...
dlaczego ten drugi klub HDK z naszej wsi nie promował akcji organizowanej przez osp? z tego co pamię...

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM