Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Moszczenica Info ma swoje 14 urodziny!

  • Dodano: sobota, 24 grudzień 2022 07:28
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 912

Czas się nie zatrzymuje i nie da się ukryć, że właśnie dziś portal Moszczenica Info świętuje swoje 14 urodziny. Dokładnie w Wigilię Bożego Narodzenia 24 grudnia 2008 roku otworzony został portal Moszczenica Info.

 

14 lat to szmat czasu, w którym wiele się wydarzyło w gminie Moszczenica, powiecie gorlickim i w życiu każdego z nas. Prze te wszystkie lata pisaliśmy wiele informacji niosących radość ich bohaterom, promujących naszą gminę i powiat, oraz informujących też o przykrych i tragicznych wydarzeniach. Jako media poruszyliśmy wiele spraw i podjęliśmy wiele interwencji właśnie dla Państwa. I nie raz było naprawdę ciężko, bo każdy wie jak jest i nie odbyło się bez telefonów, e-mail w których nas próbowano zastraszać. Nie daliśmy się, bo wiemy jak ważne są rzetelne informacje i prawda!

 

Nigdy nie udawaliśmy kogoś kim nie jesteśmy i nigdy nie głosiliśmy, że jesteśmy lepsi niż inne portale. Od zawsze każdy z Was Szanowni Czytelnicy i widzowie jest dla tak samo ważny i tyle samo wart!

 

Wszystko jednak nie dzieje się samo, aby portal mógł funkcjonować potrzebni są ludzie i tu niezmiennie od 14 lat założycielami strony i prowadzącymi są Damian Markowicz i Krzysztof Markowicz. W tworzeniu portalu cały czas pomaga Józef Brach i Daniel Tulicki, którym bardzo dziękujemy.

 

Dziękujemy również tym, którzy cały czas z nami współpracują - a są to: Urząd Gminy Moszczenica na czele z Wójtem Jerzym Wałęgą, KP PSP w Gorlicach i mł. bryg. Dariusz Surmacz, KP Policji w Gorlicach i asp. szt. Gustaw Janas, Starostwo Powiatowe w Gorlicach, Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy na czele z Panią Dyrektor Joanną Brach, Zespół Szkół w Moszczenicy, Zespół Szkół w Staszkówce, Telewizja Gorlice.tv na czele z Piotrem Sekuła, Gorlice24 na czele z Piotrem Boczoń, HaloGolice, Gorlice112 i Biecz998. Za współprace pragniemy jeszcze bardzo podziękować naszym reklamodawcom i wszystkim tym których nie jesteśmy w stanie wymienić.

 

Dziękujemy Wam Czytelnicy i Widzowie za to, że jesteście z nami!

 

Dziś dumnie wkraczamy w 15 rok naszej działalności i chcemy być dla Was jeszcze lepsi!

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM