Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Juniorzy GKS Moszczanki kibicowali Reprezentacji Polski

  • Dodano: czwartek, 17 listopad 2022 08:15
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1183

Dzięki udziale w programie „Poznaj Polskę na Sportowo”, który prowadzi Ministerstwo Edukacji i Sportu młodzi zawodnicy GKS Moszczanki Moszczenicy mogli pojechać do Warszawy na mecz Polska – Chile.

 

Juniorzy z GKS Moszczanki Moszczenicy mogą pochwalić się bardzo dobrą grą i świetnymi wynikami. Aktualnie Juniorzy GKS Moszczanki Moszczenicy zajmują 1 miejsce w tabeli mając na koncie 24 punkty.

 

Mecz Polska – Chile rozegrany został 16 września 2022 r. na stadionie Legii w Warszawie. Reprezentacja Polski wygrała spotkanie wynikiem 1:0, a zwycięstwo drużynie zapewnił Krzysztof Piątek. Juniorzy z Moszczenicy całe widowisko oglądać i przeżywać mogli siedząc na trybunach stadionu Legii Warszawy.

 

Taki wyjazd to integracja oraz nagroda za trud i ciężką pracę wkładaną w treningi oraz mecze. Prezes GKS Moszczanka Marek Dziadzio od zawsze dba o to by docenić czas który na rozgrywki i treningi poświęcają zawodnicy klubu.

 

Choć mecz na początku do ciekawych nie należał, to wierzymy, że to właśnie doping Juniorów Moszczanki sprawił, iż reprezentacja wygrała to spotkanie towarzyskie. Teraz czas na Mistrzostwa Świata w Katarze.

 

Wiemy, że niejednokrotnie ciężko jest znaleźć środki finansowe na tego typu działania, jednak Prezes Marek Dziadzio to osoba, która robi wszystko, aby sport w gminie Moszczenica cieszył się jak największym zainteresowaniem. Trzeba powiedzieć jasno, że osoby anonimowo krytykujące jego społeczną pracę nie mają wstydu, odrobiny rozumu i zdrowego rozsądku. Niestety ciężko jest zrobić coś dla społeczności, ale bardzo łatwo jest anonimowo krzywdzić innych poprzez podłe bajki i wpisy. To bardzo przykre, że w gminie, gdzie tyle się dzieje mamy właśnie takich internetowych trolli i tchórzy bez grama odwagi.

 

001

 

002

 

003

 

004

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM