Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Moszczanka z remisem, Sokół z przegraną

  • Dodano: środa, 27 kwiecień 2022 12:59
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 873

W minioną niedzielę 24 kwietnia 2022 r. rozegrana została 18 kolejka rundy wiosennej sezonu 2021/2022 w A klasie Gorlice-Nowy Sącz. Moszczanka zagrała z Krygiem, a Staszkówka z Sękową.

 

GKS Moszczanka Moszczenica spotkanie z Naftą Kryg rozpoczęła spokojnie z zauważalną przewagą nad rywalem. W pierwszej połowie meczu nie było zbyt wielu sytuacji na zdobycie gola. W drugiej połowie spotkania po kilku zmianach w składzie zawodnicy z Moszczenicy, grali już znaczna przewagą nad rywalem. Moszczanka miała kilkanaście sytuacji na zdobycie gola, jednak za każdym razem brakowało skuteczności.

 

Spotkanie pomiędzy GKS Moszczanka Moszczenica, a Naftą Kryg zakończyło się bezbramkowym remisem. Obydwie drużyny zdobyły po 1 punkcie.

 

Szczęścia nie mieli zawodnicy Sokoła Staszkówki, którzy na swoim stadionie podejmowali drużynę Ogień Sękowa. W tym meczu rywal okazał się mocniejszy i spotkanie zakończyło się wynikiem 2-4 dla Ogień Sękowa. Tym razem 3 punkty wyjechały ze Staszkówki do Sękowej.

 

Po 18 kolejce GKS Moszczanka Moszczenica zajmuje 3 miejsce w tabeli mając na swoim koncie 33 punkty. LKS Sokół Staszkówka zajmuje 9 pozycję mając 15 punktów.

 

Moszczanka Moszczenica kolejne spotkanie rozegra 30 kwietnia o godzinie 16:00, gdzie na wyjeździe podejmować będzie drużynę Olimpijczyk Racławice (6 miejsce w tabeli i 29 punktów na koncie). Sokół Staszkówka kolejny mecz rozegra 30 kwietnia o godz. 17:00, gdzie na wyjeździe zmierzy się z drużyną LKS Szymbark (12 miejsce w tabeli i 5 punktów na koncie).

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM