Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Zmiany kadrowe i organizacyjne w gorlickiej policji

  • Dodano: wtorek, 22 luty 2022 16:04
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2908

W lutym br. po wielu latach służby z policyjnym mundurem pożegnało się kilku funkcjonariuszy gorlickiej Policji. Jednocześnie kilku policjantów zostało awansowanych na nowe stanowiska służbowe i zmieniła się także struktura organizacyjna gorlickiej jednostki.

 

W spotkaniu zorganizowanym na początku lutego br. w gorlickiej jednostce Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach mł. insp. Dorota Tokarz wraz z swoim zastępcą kom. Mariuszem Piotrowskim oraz zgromadzoną kadrą kierowniczą, funkcjonariuszami i pracownikami Policji pożegnała odchodzących na emeryturę policjantów. Byli to podinsp. Małgorzata Zawadowicz – Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach, podinsp. Marek Stokłosa – Komendant Komisariatu Policji w Bobowej, asp. sztab. Paweł Karp – Dyżurny Zespołu Dyżurnych Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach oraz asp. sztab. Bogusław Król – Dzielnicowy Posterunku Policji w Uściu Gorlickim. Wręczając pamiątkowe listy Pani Komendant podziękowała wszystkim przechodzącym na emeryturę funkcjonariuszom za wielkie zaangażowanie, profesjonalizm i bardzo dobrą współpracę, jednocześnie życząc dobrego zdrowia, spełnienia wielu planów i zamierzeń.

 

W tym miejscu należy zaznaczyć, że  zmieniła się także struktura organizacyjna Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach i od dnia 1 lutego br zostały utworzone dwa nowe wydziały, tj; Wydział do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Wydział Sztab Policji.

 

W związku z tymi zmianami organizacyjnymi wręczone zostały rozkazy personalne o powołaniu na nowe stanowiska służbowe. Nadkom. Daniel Myśliwy został powołany na stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji, natomiast podinsp. Aleksander Szymański został powołany na stanowisko Naczelnika Wydziału Sztab Policji. Ponadto podinsp. Krzysztof Kasprzyk został powołany na stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego, a kom. Artur Bajorek na stanowisko Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą. Jednocześnie Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Komisariatu Policji w Bobowej podinsp. Romanowi Gajdzie, a asp. sztab. Pawłowi Zawiślakowi obowiązki Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Wszystkim funkcjonariuszom powołanym na nowe stanowiska służbowe szef gorlickich policjantów mł. insp. Dorota Tokarz życzyła sukcesów w realizacji nowych zadań, które zostały przed nimi postawione.

 

Źródło: KPP Gorlice

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Najnowsze komentarze

Hubert skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Nie przesadzajcie z tymi kpinami i nie oskarżajcie że ktoś kogoś nie lubi bo napisał drobny żart a ...
Basia skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Do znajomej.. Kpiny????bardziej podziw i uznanie Nie widzę w komentarzach powyżej by ktoś kierowa...
Znajoma skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Nie rozumiem, jak można być tak zazdrosnym albo zawistnym i wykorzystywać artykuł o pożarze do kpin ...

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM