Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Elżbieta Zielińska ponownie Posłem RP. Czy to powód do zadowolenia?

  • Dodano: wtorek, 15 luty 2022 07:52
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 484

W minioną środę 8 lutego 2022 sejm powołał posła PiS Wiesława Janczyka do Rady Polityki Pieniężnej. Konstytucja RP mówi, że nie można łączyć mandatu posła z tą funkcją, dlatego Janczyka zastąpi osoba, która startowała w wyborach 2019 r. z tej samej listy i uzyskała najwyższy kolejny wynik.

 

Mandat po Wiesławie Janczyku obejmuje Elżbieta Zielińska, znana przecież z Kukiz 15, jednak potem dziwnym trafem znalazła się w PiS. Do następnych wyborów parlamentarnych Ziemię Gorlicką w sejmie reprezentować będą dwie posłanki.

 

Mieszkańcom gminy Moszczenica Poseł Elżbieta Zielińska dała się poznać interpelacją 31882 do ministra sprawiedliwości, ministra – członka Rady Ministrów, koordynatora służb specjalnych w sprawie możliwych nieprawidłowości w przetargu w gminie Moszczenica. Dziś wiemy, że przetarg OZE został przeprowadzony w sposób prawidłowy, a jeszcze kilkanaście dni temu publikowaliśmy przeprosiny prezesa firmy Bico Group Sp. Z o.o. W tej sprawie napisaliśmy dziś do nowej Poseł i czekamy na odpowiedź. Mamy nadzieje, że została wprowadzana w błąd, podobnie jak prokuratura czy CBA.

 

Czy to jest dobra zmiana dla naszego regionu? Tego nie wiemy, bo jak na razie naszym Paniom, które pełniom funkcje polityczne w miarę dobrze wychodzi pozowanie do zdjęć. Wierzymy, że taka siła polityczna w postaci Poseł Barbary Bartuś, Poseł Elżbiety Zielińskiej i Radnej Jadwigi Wójtowicz przyniesie wiele korzyści dla gminy Moszczenica i powiatu gorlickiego.

 

W ten dobrobyt, który nas czeka, nie wierz jednak mieszkańcy powiatu gorlickiego, co można przeczytać na facebooku i w komentarzach na portalach Halo Gorlice i Gorlice 24.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Najnowsze komentarze

Ferment, w samochodzie nie znajdowaly sie dwie nieprzytomne osoby bo jedna w wyniku tej predkosci wy...
Dobrze ze to nie ranking wspólnoty tej lokalnej 😅😅 Pan z wąsem co chciałby być alfonsem napisałby że...
dlaczego ten drugi klub HDK z naszej wsi nie promował akcji organizowanej przez osp? z tego co pamię...

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM