Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Czy Poseł Barbara Bartuś żyje w innym świecie?

  • Dodano: piątek, 28 styczeń 2022 13:18
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1313

Po obejrzeniu wystąpienia Poseł Barbary Bartuś z dnia 27 stycznia 2022 roku do głowy przychodzi tylko jedno pytanie – czy Pani Poseł żyje w Polsce, czy też jest zupełnie oderwana od rzeczywistości.

 

Swoje wystąpienie nasza Posłanka zaczyna od tego, że opozycja straszy firmy podwyżkami cen i Polskim (nie)Ładem. Szanowna Pani Poseł, firm nie straszy opozycja, firmy niszczy polityka rządu i Pani Poseł, gdyby choć odrobine miała do czynienia z firmami to może na ten temat coś by wiedziała. Nawet w Gorlicach firmy dostały rachunki za gaz o 600% wyższe. Pomijamy już fakt Polskiego (nie)Ładu, który jest napisany na kolenie i przynosi więcej problemów niż pożytku. No ale w TVPiS głosi się, że rząd obniży przedsiębiorcom gaz o 25%. To niesamowite, 25% kiedy firmy podwyżki dostały 600%, a niektóre nawet 800%.

 

Szanowna Pani Posłanka jakby nie patrzeć potrafi poprawić humor swoją wypowiedzią i u niektórych wywołać uśmiech na twarzy. My słuchając tego wystąpienia ubawiliśmy się do łez. Klasycznie wszystko co złe jest „Winą Tuska”, „Winą Muska” i Komisji Europejskiej.

 

Klasycznie w wypowiedzi Pani Poseł nie zabrakło wypominki na temat programu „500+”. Szkoda, że Pani Poseł nie widzi, że przy obecnej inflacji, którą wywołał rząd 500 zł straciło na wartości. W takim tempie, niedługo 500 zł będzie kosztował bochenek chleba.

 

Kiedy Poseł Barbara Bartuś ściągnie różowe okulary i zobaczy do czego doprowadzono Polskę w ostatnim czasie? Kiedy Polacy i polscy przedsiębiorcy będą ważniejsi niż ciepły stołeczek i mydlenie oczu?

 

Przypominamy Pani Poseł, że opozycja nie rządzi już od 2015 roku, to jest 6 lat. A rząd swoją nieudolność nadal usprawiedliwia „winą Tuska”.

 

W ostatnim czasie, kiedy takie kraje takie jak Wielka Brytania, Dania, Norwegia, Irlandia znoszą wszystkie obostrzenia to nasi rządzący ulegają celowej presji opozycji i mamy wrażenie zacięcie walczą o nagrodę Darwina wymyślając coraz to durniejsze ustawy covidowe. W tym miejscu Brawa należą się Pani Poseł Mari Kurowskiej, która odważyła się powiedzieć prawdę i poprzeć ją dowodami (wypowiedź tutaj: https://fb.watch/aPBGrEKfRi/).

 

Dziś nasi wybitnie uzdolnieni Politycy wpadli na kolejny pomysł. Mianowicie chcą zaostrzyć bezprawne mandaty za brak kawałka szmatki na twarzy - https://www.money.pl/gospodarka/pis-zaostrza-kurs-szykuje-sie-wielka-podwyzka-mandatow-za-brak-maseczek-6731239645227744a.html?fbclid=IwAR3IYxAdK4L7A0_oVH1jhj999Mle4uc9ZQWdrA9Pu4J3iRwnk0HuWtvzPQc

 

Jeśli nasz nieudolny rząd to wprowadzi, to sądy czeka masa pracy. A może w ten sposób nasi geniusze próbują łatać zrujnowany budżet państwa?

 

Wypowiedź Posłanki zobaczycie Państwo tutaj: https://videoparlament.pl/poslowie/barbara-bartus/post/posel-barbara-bartus-wystapienie-z-dnia-27-stycznia-2022-roku?fbclid=IwAR1oZDUvk_LjjzvvhioK8bEmZkNQz1BRepqarXPt9mfv5BLq6OejjTVabJs#.YfL2Bv5NXKU.facebook

 

Na koniec trzeba wspomnieć, że Poseł Barbara Bartuś podpisała się pod projektem ustawy zapowiadanym przez Bolesława Piechę. Ustawa ma nakazywać testowanie się raz w tygodniu. Rząd zrujnowany budżet Państwa, nadal chce rujnować go wydawając pieniądze na nic nie warte testy, które bardzo często pokazują fałszywe wyniki. Oczyiście jak pod każdą durną ustawą podpisu Poseł Barbary Bartuś nie zabrakło.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Najnowsze komentarze

Ferment, w samochodzie nie znajdowaly sie dwie nieprzytomne osoby bo jedna w wyniku tej predkosci wy...
Dobrze ze to nie ranking wspólnoty tej lokalnej 😅😅 Pan z wąsem co chciałby być alfonsem napisałby że...
dlaczego ten drugi klub HDK z naszej wsi nie promował akcji organizowanej przez osp? z tego co pamię...

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM