Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Moszczanka przegrywa w Bobowej. Staszkówka nie zagrała w Uściu.

  • Dodano: czwartek, 11 listopad 2021 19:59
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1059

Niestety GKS Moszczanka Moszczenica przegrała dziś (tj. 11 listopada 2021r.) ostatni mecz rundy jesiennej sezonu 2021/2022 w A klasie Nowy Sącz – Gorlice. Rywal z Bobowej zwyciężył spotkanie 2 – 0.

 

Trzeba przyznać, że zawodnicy z KS Bobowa zagrali w tym spotkaniu nieco lepiej co dało im wygraną. Pierwszą bramkę Bobowa strzeliła Moszczance już na początku spotkania, bramkarza Moszczanki zaskoczył niefortunny strzał z główki.

 

Choć wydawać by się mogło, że gra jest wyrównana to Bobowianie byli skuteczniejsi i w drugiej połowie zwiększyli prowadzenie na 2 – 0 i wynik ten utrzymali już do końca meczu.

 

Dziwnym trafem spotkanie znów sędziował Bogusław Bożek, jednak w tym meczu arbitar zasługuje na pochwałę i słowa uznania. Bogusław Bożek od samego początku do samego końca meczu bardzo dobrze sędziował i wszystkie jego decyzje były sprawiedliwe. Szkoda, że takiego obrazu sędziowania nie widzieliśmy w niedzielę, gdzie Moszczanka grała naprawdę ważny mecz, a jego wynik mógł być zupełnie inny.

 

Meczu z Uściem Gorlickim nie zagrał dziś Sokół Staszkówka. Z informacji jakie uzyskaliśmy na mecz nie przyjechali sędziowie, przez co spotkanie się nie odbyło. Ponowny termin tego meczu ustalono na najbliższą sobotę.

 

Rundę jesienną GKS Moszczanka Moszczenica kończy na 2 pozycji w tabeli mając 28 punktów. Na koncie Moszczanki jest 9 zwycięstw, 1 remis i 2 przegrane.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM