Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Moszczanka nadal liderem bez przegranej!

  • Dodano: poniedziałek, 01 listopad 2021 06:31
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1185

Wczoraj (tj. 31 października 2021) w A klasie Gorlice – Nowy Sącz rozegrane zostały ostatnie mecze 11 kolejki sezonu 2021/2022. Po tych spotkaniach GKS Moszczanka nadal obejmuje prowadzenie w tabeli.

 

Jako pierwsi w tej kolejce swój mecz rozegrali zawodnicy Sokoła Staszkówki, gdzie w sobotę 30 października podejmowali na wyjeździe drużynę Orzeł Wojnarowa. W tym spotkaniu rywal okazał się być lepszy i skuteczniejszy. Staszkówka wróciła do domu niestety bez punktu. Orzeł Wojnarowa spotkanie wygrała wynikiem 2 - 0.

 

Kolejny świetny mecz w minioną niedzielę 31 października rozegrali zawodnicy GKS Moszczanki, którzy pokonali na wyjeździe rywala ze Śnietnicy wynikiem 4 - 1. Mecz był naprawdę ciężki, bo gospodarze grali grzecznie ujmując bardzo nieczysto. Nasi zawodnicy jednak nie pozwolili sobie na to, aby przez brutalną grę rywala przegrać to spotkanie. Gole dla Moszczanki zdobyli: Tomasz Augustyn, Damian Kaleta, Mateusz Dziadzio i Michał Bąk.

 

Moszczanka wróciła do domu z kolejnymi cennymi 3 punktami, co gwarantuje jej w dalszym ciągu pozycję lidera w tabeli.

 

Następny mecz Moszczanka zagra w niedzielę 7 listopada o godz. 11:00, gdzie na swoim boisku zagra z drużyną Biała Brunary, która w tabeli jest tuż za nami i ma tylko jeden punkt mniej. Mecz zapowiada się bardzo wyrównany i ciekawy.

 

Sokół Staszkówka zagra w sobotę 6 listopada o godz. 14:00, gdzie również na swoim stadionie podejmę drużynę LKS Bystra.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM