Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Minister Niedzielski już straszy! Pytanie czy nas przestraszy?

  • Dodano: środa, 25 sierpień 2021 06:53
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2472

Minister „choroby” Adam Niedzielski już straszy Polaków czwartą falą głupoty, gdyż epidemią tego nazwać nie można. Zapowiedział, że mają wrócić strefy „żółte” i „czerwone”. Wiele wskazuje, że wszystko jest dokładnie zaplanowane, łącznie z liczbą zakażeń i zgonów danego dnia.

 

Regionalizacja NIEZGODNYCH Z KONSTYTUCJĄ obostrzeń będzie miała miejsce na poziomie powiatów. Żółta strefa obowiązywać będzie od 12 zakażeń na 10 tys. mieszkańców, natomiast czerwona o 24 zakażeń na 10 tys. mieszkańców. Tam, gdzie „wyszczepienie” jest większe niż średnia krajowa, strefy będą niższe o jeden poziom.

 

Dziś można być niemal w 100% pewnym, że mówienie o tym, iż „szczepienia” to ostatnia prosta to kolejne kłamstwo naszego rządu. To tak samo, jak mówienie, że Andrzej Duda jest gwarantem niskich podatków i braku nowych podatków.

 

Na czwartą falę głupoty i bezprawia już wszystko zostało przygotowane. Spodziewać możemy się segregacji sanitarnej. Proszę pamiętać, że dzielenie, na strefy które miało miejsce rok temu zamieniło się w BEZPRAWNY lockdown. BEZPRAWNY, bo do dziś mamy już bardzo dużo wyroków sądów, które to potwierdzają.

 

Pojawia się pytanie czy pracownicy Sanepidów i Policji będą chcieli swój iloraz inteligencji sprowadzić do tego którzy mają nasi rządzący i będą grzecznie próbowali egzekwować te bezprawne obostrzenia? Czy pozwolimy na kolejny odcinek dewastowania życia społeczno-gospodarczego i zarządzania strachem?

 

Patrząc na to co się dzieje, dziś można być pewnym, że Szwecja obrała właściwy kierunek. Niestety w naszym kraju zaczynamy mieć do czynienia z dyktaturą i bezprawiem. Jako społeczeństwo musimy wszyscy głośno powiedzieć NIE patologii i festiwalowi bezprawia, który serwuje nam Prawo i Sprawiedliwość.

 

Patrząc jeszcze na te bezprawne obostrzenia widzimy też naszych rządzących, którzy sami swoich wymysłów nie przestrzegają. Brak dystansu i maseczki to norma. Przykładem nieprzestrzegania obostrzeń wymyślonych przez swoich kolegów świecą nawet nasze lokalne miłośniczki Jarosława Kaczyńskiego i partii PiS.

 

Mamy nadzieję, że mieszkańcy powiatu gorlickiego mają oczy a niektóre osoby już po raz ostatni zostały wybrane. Co nam z polityków, którzy nie mają swojego zdania i grzecznie wykonują partyjne polecenia mając wyborców za nic? Pojawia się też pytanie czy każdego można kupić?

 

Trzeba jeszcze dodać, że natychmiastowej zmiany wymaga rada medyczna przy premierze, gdzie większość z jej członków znajduje się na liście płac producentów szczepionek. Dziś widzimy, że rację mają takie osoby jak dr Martyka. Dlaczego więc, nadal przewodniczącym rady medycznej jest celebryta prof. Horban?

 

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Posłuchajcie jak należy zacząć walkę z całym tym bałaganem - od samorządu.
https://youtu.be/RO8hzBePyQU?t=792
link do całej sesji rady:
https://www.youtube.com/watch?v=n6npNeD4XbM

Dżony
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Szafir
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM