Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Gorlicka Gęsia Skórka przegrała z lockdownem!

  • Dodano: poniedziałek, 17 maj 2021 21:28
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1768

Prawo i Sprawiedliwość dopięło swego i firmy padają jak muchy. Lockdown nie oszczędził również powiatu gorlickiego. Rząd Morawieckiego może też pochwalić się wskaźnikiem zgonów najwyższym od II Wojny Światowej. Tylko czy jest się czym chwalić?

 

Dziś restauracja „Gęsia Skórka” z Gorlic dodała swój ostatni post na swojej stronie na Facebooku, który brzmi następująco:

- Kochani goście Gęsiej Skórki

To będzie nasz ostatni post.

Każdy z Was wie z jakimi problemami cała branża gastronomiczna zmaga się od ponad roku, ale nie każdy wie, że to jest ciężka i niesprawiedliwa walka. Walczyliśmy do końca i mimo naszych starań i Waszego wsparcia niestety przegraliśmy.

Nasza wspólna przygoda z Gęsią Skórką kończy się.

Dziękujemy naszym Wszystkim pracownikom, którzy byli z nami przez te 4 lata.

Dziękujemy Wam, nasi goście, za wszystkie chwile spędzone w naszej restauracji, za zaufanie, miłe słowa i wsparcie. To były wyjątkowe i niezapomniane 4 lata

Wszystkiego dobrego!

 

To jedna z setek firm, które rząd Morawieckiego pod czujnym okiem Jarosława Kaczyńskiego wykończył zamknięciem gospodarki i działaniami, które były co najmniej niezrozumiałe. Swój udział w niszczeniu polskich firm mają także rządowi doradcy z rady medycznej przy Morawieckim. Wypowiedzi i pomysły m.in. prof. Horbana czy prof. Simona powinny otrzymać nagrodę Darwina. Ludzie którzy tworzyli tą restaurację, włożyli w nią serce, czas i pieniądze zmuszeni są zamknąć swój biznes. Część ludzi, którym media głównego nurtu mydlą oczy powie, że przecież są tarcze. Czy faktycznie te tarcze działają? Dlaczego więć, przedsiębiorcy mówią, że to betonowe koło ratunkowe? Niestety, osoby które nie miały doczynienia z biznesem pewnych rzeczy mogą nie zrozumieć.

 

Warto zadać pytanie, gdzie jest poseł Barbara Bartuś, która tak dumnie wręcza samorządowcom promesy? Czy Pani Poseł obojętny jest los firm z powiatu gorlickiego? A może by tak uderzyć się w pierś i robić wszystko by ratować gorlickie firmy zniszczone przez działania rządu?

 

Lockdown rządowi jednak nie wystarcza i w minioną sobotę zaprezentował „Nowy Ład”, który będzie kolejnym gwoździem do trumny dla przedsiębiorców chcących godnie u uczciwie pracować w Polsce. Będą to także wspaniałe warunki do rozrastania się socjalizmu, nieróbstwa i patologii.

 

Rządowe działania to nie tylko koniec biznesów, ale dla niektórych niestety koniec życia. Testowanie ludzi, odwoływanie zabiegów i zamknięcie przed ludźmi służby zdrowia spowodowało, że Polska ma jeden z najwyższych wskaźników śmiertelności i okazuje się, że najlepiej postąpiły Państwa, które w walce z pandemią nie zrobiły nic. Niestety i tutaj swój udział ma cudowna rada medyczna działająca przy premierze Morawieckim. Czy ktoś tutaj zapomniał o przysiędze Hipokratesa?

 

Choć teraz gospodarka się otwiera, to przedsiębiorcy i ludzie znów boją się jesieni a geniusze z rady medycznej, których media głównego nurtu nazywają ekspertami straszą kolejną falą i lockdownem. Teraz pytanie, czy my Polacy znów pozwolimy na takie coś?

 

Jeszcze nie tak dawno twierdzono, że paszporty covidowe to tylko teoria spiskowe, a ludzi trzeźwo myślących nazywano foliarzami. Rząd skutecznie podzielił Polaków, do tego stopnia, że jeden drugiego potrafi pobić za brak kawałka materiału na twarzy, a policja zamiast od razu zająć się szukaniem sprawcy wlepia mandat osobie która została pobita.

 

Na fatalną sytuację w Polsce nakładają się jeszcze obostrzenia, które od samego początku nie mają żadnych podstaw prawnych. Żeby tego mało w rebelianckim działaniu rządu bez odrobiny wstydu udział biorą policjanci i pracownicy sanepidów.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM