Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Jak to jest z oddziałami Covidowymi? Chcieliśmy zrobić reportaż, ale nie można…

  • Dodano: wtorek, 16 marzec 2021 16:38
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1588

Pewnie każdy słyszał jak w mediach lekarze dumnie zapraszają niedowiarków na oddziały covidowe. Postanowiliśmy na takie zaproszenie odpowiedzieć i z zaproszenia skorzystać. Jak się okazuje na oddział covidowy nikt wejść nie może.

 

Od roku media ogólnopolskie starają się robić ludziom pranie mózgów covidową propagandą, całe szczęście ludzie otwierają oczy i mają wyrobione własne zdanie na temat "plandemi". Ponadto od roku ludzie nie mogą normalnie korzystać z służby zdrowia, a Narodowy Fundusz Zdrowia po raz kolejny pisze o odwoływaniu i przekładaniu planowanych zabiegów. No trzeba przyznać, że po takich działaniach jakie serwuje nam rząd Mateusza Morawieckiego wysyp zgonów dopiero nastąpi.

 

Wracając do tematu, postanowiliśmy odpowiedzieć na zaproszenie lekarzy, którzy w ogólnopolskich mediach zapraszają niedowiarków na oddział covidowy. Dnia 11 marca napisaliśmy do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie i do Szpitala w Gorlicach wiadomość e-mail z prośbą o umożliwienie nam zrobienia reportażu na oddziale covidowym. W mailu wspomnieliśmy, że jesteśmy w stanie zapewnić sobie sprzęt ochronny, a jak trzeba będzie nawet aparat ochrony dróg oddechowych który jest tak naprawdę jedyną gwarancją bezpieczeństwa, gdyż oddycha się w szczelnej masce powietrzem z butli.

 

Na odpowiedź długo nie trzeba było czekać, jeszcze tego samego dnia Rzecznik Prasowy Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie Pani Maria Włodkowska odpisała nam, że nie przewidują takiej możliwości. Pani Rzecznik wspomniała też, że materiały są realizowane na indywidualne prośby redakcji przez pracowników szpitala. Zaznaczyła, że nie każda redakcja może liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku.

 

Dnia dzisiejszego tj. 16 marca 2021r. nadeszła odpowiedź z gorlickiego szpitala Pani Beata Stępień Kierownik Działu Organizacji i Nadzoru w mailu do nas napisała, że nie ma możliwości wejścia na oddział covidowy.

 

Dziś trzeba zapytać po co ta cała szopka z zaproszeniami na oddziały covidowe, skoro nie można tam wejść? Jak naprawdę wyglądają oddziały covidowe i co tam się dzieje? Jak na tych oddziałach traktowani sią pacjenci?

 

Na koniec trzeba zadać jeszcze pytanie, ile osób w tym roku chorowało na grypę? Ile osób zmarło na powikłania po grypie? Ile osób rząd skazał na śmierć, bo służba zdrowia boi się pacjentów? Ile my Polacy jeszcze na to wszystko będziemy pozwalać?

 

Warto by zapytać jeszcze jak to jest, że nie ma wesel, koncertów, restauracje i dyskoteki są zamknięte a inteligentyny wirus po raz kolejny uderza przed świętami? Jak to jest, że inteligentny wirus odpuszcza przed wyborami?

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Najnowsze komentarze

Ferment, w samochodzie nie znajdowaly sie dwie nieprzytomne osoby bo jedna w wyniku tej predkosci wy...
Dobrze ze to nie ranking wspólnoty tej lokalnej 😅😅 Pan z wąsem co chciałby być alfonsem napisałby że...
dlaczego ten drugi klub HDK z naszej wsi nie promował akcji organizowanej przez osp? z tego co pamię...

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM