Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Czy leci z nami pilot? Rząd wprowadza narodową kwarantannę!

  • Dodano: piątek, 18 grudzień 2020 15:31
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 906

Oderwanie rządu Prawa i Sprawiedliwości od rzeczywistości z każdym dniem wszystkich zaskakuje i wydawać by się mogło, że sięga zenitu. Tym razem minister zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział narodową kwarantannę od 28 grudnia do 17 stycznia.

 

Podczas konferencji prasowej Ministerstwa Zdrowia szef resortu zaznaczył, że „same apele nie pomogą, same apele to za mało”. Jednocześnie zachwycał się obostrzeniami wprowadzonymi przez inne kraje Europy. Życie pokazało nam, że zamykanie gospodarki nic dobrego nie przynosi, jednak nasi „inteligenci” z PiS brną dalej w zaparte usiłując skutecznie zniszczyć gospodarkę i Polaków.


Oprócz dotychczasowych obostrzeń zamknięte całkowicie zostaną hotele i nie będzie już wyjazdów służbowych. Po 28 grudnia zamknięte zostaną również galerie handlowe i stoki narciarskie.


Najciekawszym pomysłem naszych rządzących jest ograniczenie w przemieszczaniu się w Sylwestra od godziny 19 do godziny 6 rano w Nowy Rok. Niestety Pan Minister na konferencji prasowej nie potrafił wskazać podstawy prawnej, która mogłaby coś takiego regulować. Nie mamy też stanu nadzwyczajnego, więc wymysły niepoważnych polityków Prawa i Sprawiedliwości są, co najmniej niepoważne.


W święta i ferie nadal obowiązywać będzie ograniczenie wychodzenia z domu dla dzieci do 16 roku życia. Ograniczenie funkcjonuje od godziny 8 do 16. To właśnie w tych godzinach według sztabu rządowych ekspertów wirus atakuje nasze pociechy.


Warto dodać, że nie ma imprez rodzinnych, nosimy maseczki a na wirusie nie robi to żadnego wrażenia. Skrajnym idiotyzmem są też godziny dla seniorów, gdyż ta grupa społeczna i tak robi zakupy, kiedy mają ochotę, a nie, kiedy zaleca im rząd. Czy zatem jakiekolwiek obostrzenia mają sens? Na pewno mają na celu zniszczyć gospodarkę i wykończyć psychicznie Polaków.


Kolejną ciekawostką jest, że nasza posłanka Barbara Bartuś podczas jednej z wypowiedzi zasugerowała, że koronawirus to wina opozycji. Jak to rozumieć? W naszej opinii pani poseł minęła się z powołaniem.


Warto by przyjrzeć się jeszcze rządowym ekspertom, którzy maja tytuł profesora a gadają niestworzone rzeczy. Wystarczy poszukać wypowiedzi naszego celebryty prof. Krzysztofa Simona.


Trzeba przyznać, że polskiego rządu PiS nie da się już brać na poważnie. Choć po następnych wyborach politycy PiS nie powinni mieć problemów ze znalezieniem pracy, wystarczy, że oficjalnie zostaną kabaretem.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Najnowsze komentarze

Hubert skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Nie przesadzajcie z tymi kpinami i nie oskarżajcie że ktoś kogoś nie lubi bo napisał drobny żart a ...
Basia skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Do znajomej.. Kpiny????bardziej podziw i uznanie Nie widzę w komentarzach powyżej by ktoś kierowa...
Znajoma skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Nie rozumiem, jak można być tak zazdrosnym albo zawistnym i wykorzystywać artykuł o pożarze do kpin ...

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM