Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Kto donosi na parafię w Moszczenicy?

  • Dodano: sobota, 12 grudzień 2020 22:18
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 6194

Parafia pw Matki Bożej Szkaplerznej w Moszczenicy na swojej stronie internetowej poinformowała, że otrzymała pismo od gorlickiego Sanepidu o nieprzestrzeganiu ilości osób uczestniczących w nabożeństwie. Kto doniósł…?

 

Pismo bez powodu do parafii nie napłynęło, ewidentnie ktoś bardzo „święty” postanowił złożyć donos na parafię. Być może są to osoby strikte powiązane z pewnym lokalnym fanpage, któremu nic w naszej gminie, miejscowości i parafii nie odpowiada. O ateistycznych poglądach pewnych osób w tej formacji wiemy już od dawna.

 

Pojawia się pytanie, kto jest odpowiedzialny za liczenie wiernych i przestrzeganie liczby osób? Takiego obowiązku nie ma proboszcz, katecheta, kościelny czy też ministranci. Może wiernych policzą pracownicy sanepidu? Tylko czy pracownicy sanepidu są gwarancją tego, że będą zdrowi? Jak na razie kontrolowano sklepy i sale weselne, a z tego wszystkiego okazało się, że to pracownicy sanepidu są zakażeni i mogą roznosić koronawirusa…

 

Donosiciel powinien się spalić ze wstydu. Może to ta sama osoba, która próbowała wmówić mieszkańcom, że strażacy z kalendarzami roznoszą koronawirusa? Jak trwoga to do Boga, tylko czy w takim wypadku Bóg wysłucha donosiciela?

 

Dlaczego za wszelką cenę ktoś próbuje uderzyć w nasz kościół? Ilu zakażonych mamy przez nabożeństwa w naszej parafii? O to już w poniedziałek zapytamy gorlickiego sanepidu. Postaramy się też dowiedzieć kto złożył donos i czy został on uzasadniony. Sprawy na pewno tak nie zostawimy, a gorlickiemu sanepidowi proponujemy skupić się na dokumentacjach, które pozostawiają wiele do życzenia. Nasi czytelnicy, na temat działalności gorlickiego sanepidu mogą powiedzieć sporo... Może pora zacząć wszystko publikować?

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Najnowsze komentarze

Hubert skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Nie przesadzajcie z tymi kpinami i nie oskarżajcie że ktoś kogoś nie lubi bo napisał drobny żart a ...
Basia skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Do znajomej.. Kpiny????bardziej podziw i uznanie Nie widzę w komentarzach powyżej by ktoś kierowa...
Znajoma skomentował artykuł Pożar kotłowni w Staszkówce
Nie rozumiem, jak można być tak zazdrosnym albo zawistnym i wykorzystywać artykuł o pożarze do kpin ...

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM