Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Rząd zamyka cmentarze na 1 listopada! Znów okłamał Polaków!

  • Dodano: piątek, 30 październik 2020 20:07
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1266

Rząd Prawa i Sprawiedliwości po raz kolejny perfidnie okłamał Polaków. Jeszcze wczoraj Jacek Sasin mówił, że nie będą zamykane cmentarze na 1 listopada, a dziś Mateusz Morawiecki cmentarze zamknął.

 

Zamknięcie cmentarzy doprowadziło tylko do tego, że tłumy na cmentarzach są właśnie dziś i będą zapewne we wtorek. Od jutra do poniedziałku włącznie cmentarze mają być zamknięte. Spokojnie, jak widać we wtorek, środę, czwartek itd. wirusa na cmentarzach ma już nie być. Mateusz Morawiecki i jego „specjaliści” przewidują, że koronawirus na cmentarzach będzie tylko od jutra do poniedziałku.

 

Jak widać na poniższym zdjęciu, koronawirusa nie ma na protestach w Warszawie. Trzeba jednak podkreślić, że protesty w całym kraju to zasługa rządu PiS.

 

Czy nasz rząd można brać jeszcze na poważnie? Otóż nie. Przykładem tego jest Jacek Sasin i Mateusz Morawiecki, którzy w ostatnich dniach mówili, że nie zamkną cmentarzy. No te same buźki mówiły, też, że odbędą się wybory kopertowe, po czym z budżetu Państwa wyparowało 70 milionów złotych, a wybory się nie odbyły.

 

A może autorytetem rządu jest prof. Simon, który stał się ostatnimi czas wielkim celebrytom? 16 października prof. Simon dla gazety wyborczej powiedział, że Pełne ludzi cmentarze we Wszystkich Świętych to skrajne niebezpieczeństwo. Kilka dni później 28 października prof. Simon powiedział dla Rzeczpospolita, że Protesty to nie jest jakieś istotne zagrożenie, tylko trzeba mieć maseczki i zachować odstęp. Nasuwa się tylko jedne wniosek – musimy w niedzielę 1 listopada protestować na cmentarzach.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM