Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Dobry początek w GKS Moszczanka Moszczenica

  • Dodano: poniedziałek, 19 sierpień 2019 08:09
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1809

Zawodnicy GKS Moszczanki Moszczenicy po minionym weekendzie mogą uznać początek nowego sezonu piłkarskiego 2019/20 za naprawdę udany.


Jako pierwsza sezon rozpoczęła drużyna Juniorów, która w sobotę 17 sierpnia rozegrała swój mecz na wyjeździe z drużyną Amator Paszyn. Rozgrywki w 1 lidze Sądeckiej to nie lada wyzwanie, jednak Juniorzy pewnym krokiem weszli w nowy sezon. Młodzi zawodnicy GKS Moszczanki Moszczenicy rozgromili gospodarzy wynikiem 6:1.


W niedzielę 18 sierpnia swój pierwszy mecz rozegrali seniorzy GKS Moszczanki i tu także bardzo dobre wejście w nowy sezon. Moszczanka pokonuje swojego rywala KS Ropa 2:1.


Choć na samym początku spotkania bramkę z rzutu rożnego zdobyła drużyna KS Ropa to nie zabiło to ducha walki w zawodnikach Moszczanki, a wręcz zmotywowało, aby odrobić straty i mecz zwyciężyć.


Moszczanka po składnej akcji odrobiła straconą bramkę. Zagranie Karola Dziki do Artura Hudzika i pewny strzał w światło bramki. W drugiej połowie kolejna akcja, tym razem Artur Hudzik zagrywa do Damiana Bożka, a ten pakuje piłkę do siatki dając swojej drużynie prowadzenie 2:1.


Nieco gorzej nowy sezon rozpoczęli zawodnicy „Sokoła” Staszkówki, którzy w meczu inaugurującym sezon 2019/20 przegrali z drużyną Glinik II Gorlice wynikiem 8:2.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM