Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Trampkarze na 1 miejscu!

  • Dodano: poniedziałek, 28 maj 2018 07:52
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2931

Choć seniorom GKS Moszczanki ostatnio nie idzie zbyt dobrze, to z radością możemy patrzeć na wyniki naszych trampkarzy, którzy w sezonie 2017/18 są niepokonani.


Trampkarze GKS Moszczanki są na 1 miejscu w tabeli, a na swoim koncie mają 52 punkty, na które składa się aż 17 wygranych meczy, 1 remis i tylko 2 przegrane.


Młodzi piłkarze GKS Moszczanki stracili jak do tej pory 10 bramek, a strzelili aż 82.


„Trampkarze to duma Moszczanki, chłopaki ciężko trenują i świetnie grają. Są wielką nadzieją na przyszłość dla drużyny seniorów. Jednak niestety, dobrze wiemy, że z wiekiem każdy ma inne zajęcia i nie ma czasu grać. Jedni studiują, drudzy pracują i ciężko tutaj o grę, nie mówiąc o treningach. Na razie trzeba cieszyć się tym, że mamy świetnych młodych zawodników.” – mówi Marek Dziadzio – prezes GKS Moszczanki Moszczenica.


Ten rok dla trampkarzy rozpoczął się bardzo dobrze, pierwszy mecz to wygrana 6:0 z Bieczem, następnie 5:1 z Wojnarową, 6:0 z Sękową, 1:0 z Bobową, 2:0 z Łużną, 3:0 z Kobylanką, 6:0 z Zagórzanami, 3:0 z UKS 3 Staszkówka Jelna.


W tym sezonie młodzi piłkarze mają jeszcze do pokonania Wójtową i Ropę. Mamy nadzieję, że tak wspaniała passa nie zostanie przerwana i na koncie trampkarzy GKS Moszczanki Moszczenicy pojawią się kolejne punkty, a sezon zakończą na zasłużonym 1 miejscu.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM