Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Przegląd gorlicko-sądeckiej A klasy

  • Dodano: czwartek, 17 maj 2018 07:20
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2524

Po kilku rozegranych meczach sytuacja drużyn z gminy Moszczenica jest dobra i zła. Ta lepsza dotyczy LKS Sokół Staszkówka, która ma się całkiem nieźle i w tabeli zajmuje 10 miejsce, gorzej z Moszczanką Moszczenicą, która jest na 13 miejscu.


Po spotkaniu i remisie z Ogień Sękowa, kolejne spotkania nie należały do najlepszych. Najpierw przegrana 2:0 z Naftą Kryg, później remis z LKS Zagórzany. Później było tylko gorzej, przegrana z Wójtową, Uściem Gorlickim, Łużną i Kobylanką. Do końca sezonu pozostało jeszcze tylko 5 spotkań.


Niestety do drużyny Nafta Kryg będącej na 12 miejscu Moszczance brakuje aż 8 punktów.


Dużo lepiej wygląda sytuacja Sokoła Staszkówki, któremu gra w A klasie idzie całkiem nieźle. Po remisie z Wicher Mogilno, Sokół zremisował z Białą Brunary, a następnie wygrał spotkanie z Sękową. Kolejne spotkanie to niestety przegrana z Naftą Kryg, ale kolejne spotkanie to 3 bramkowa wygrana z drużyną z Zagórzan i wygrana 2:1 z Wójtową.


Ostatni mecz, który 12 maja rozegrała Staszkówka to przegrana z Uściem Gorlickim, który plasuje się na początku tabeli.


Jak dalej potoczą się losy obydwu drużyn? Miejmy nadzieję, że dobrze. Póki co punktacja wyraźnie pokazuje, że Sokół Staszkówka utrzyma się w A klasie, gorzej sprawa wygląda z Moszczanką, ale miejmy nadzieję, że kolejne mecze przyniosą zwycięstwa.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM