Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Moszczanka remisuje, Staszkówka wygrywa

  • Dodano: poniedziałek, 16 kwiecień 2018 08:37
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 3047

Dwa bardzo dobre mecze w minioną niedzielę rozegrały kluby z gminy Moszczenica. Sokół Staszkówka podjęła klub Ogień Sękowa, natomiast Moszczanka Moszczenica zmierzyła się z Zagórzanami.


O godzinie 14:00 na stadionie w Sękowej, LKS „Sokół” Staszkówka zmierzyła się z tamtejszą drużyną. Lepszą okazała się drużyna ze Staszkówki, która pokonała rywala wynikiem 1:0. Pięknego gola, który dał zwycięstwo swojej drużynie strzelił Łukasz Skoczeń. Dobrą czujnością wykazał się także Paweł Jamrozy, który nie dopuścił do straty bramki, a na wielkie brawa zasługuje obrona rzutu karnego.


O godzinie 17:00 na stadionie w Zagórzanach drużyna GKS Moszczanki podejmowała LKS Zagórzany. Tutaj rywalizacja była bardzo zacięta, co pokazuje też wynik 4-4.


Już po pierwszych 10 minutach Moszczanka prowadziła wynikiem 2:0, a gole strzelili Damian Kucharczyk i Artur Hudzik. Niestety chwilę później LKS Zagórzany zdobywają bramkę i wynik spotkania to 2:1. Moszczanka jednak nie dawała za wygraną i kolejnego gola strzelił Mateusz Kuruc dając swojej drużynie dwubramkową przewagę.


Zagórzany nie odpuszczały i rozpoczęła się „ostra” gra, co przyniosło zamierzony skutek w postaci gola – wynik spotkania to 3:2.


W drugiej połowie ostra gra Zagórzan skutkuje faulem we własnym polu karnym na Arturze Hudziku. Rzut karny perfekcyjnie wykonuje Artur Przybyłowicz i daje Moszczance przewagę 4:2.


Niestety, ostatnie minuty spotkania doprowadziły do kontuzji kilku zawodników Moszczanki, dzięki czemu Zagórzany mogły nadrobić straty a spotkanie zakończyło się remisem 4:4.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM