Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Derby wygrywa LKS Staszkówka

  • Dodano: sobota, 31 marzec 2018 15:07
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 4172

Na dzisiejszy mecz czekało wielu mieszkańców gminy Moszczenica, bowiem mecze derbowe od zawsze budziły spore zainteresowanie, a wśród drużyn ogromną chęć wygranej. Tym razem derby zwyciężyła drużyna LKS „Sokół” Staszkówka wynikiem 2:0.


Faktem jest, że od samego początku zawodnicy Sokoła grali lepiej i to każdy z kibiców widział gołym okiem. Choć w pierwszej połowie Moszczanka starała się dorównać rywalom ze Staszkówki, to w drugiej części spotkania zawodnicy Sokoła zagrali znaczną przewagą.


Pierwsza połowa meczu to także pierwsza bramka dla Staszkówki, którą z rzutu karnego zdobył Adam Ochwat. Jednobramkowa przewaga sprawiła, że zawodnicy mieli jeszcze więcej zapału do gry. Niestety po kilku świetnie zagranych sparingach, ten mecz nie wypadł Moszczance najlepiej. Drużyna GKS Moszczanki oddała zaledwie dwa strzały na bramkę rywala i cały czas brakowało celnych podań oraz składnych akcji.


W drugiej połowie meczu LKS „Sokół” Staszkówka wywalczyła kolejną bramkę, fenomenalny strzał tuż przy słupku oddał Michał Majcher. Od tej pory przewaga Sokoła była już dwubramkowa i do końca spotkania Moszczanka nie była w stanie stworzyć sytuacji do strzelania gola.


Po dzisiejszym meczu LKS „Sokół” Staszkówka zdobywa trzy punkty i wskakuje w tabeli przed GKS Moszczanka Moszczenica.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM