• |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • OdsÅ‚on: 2797

W dzisiejszym meczu z LKS Bystra, Moszczance udało przerwać się złą passę i rozgromić rywala wynikiem 3:1, tym samym zdobywając cenne 3 punkty.

Początkiem pierwszej połowy gole na wynik 2:0 zdobyli Marcin Krygowski i Władysław Brzęk, mimo tego Moszczanka miała wiele sytuacji do zdobycia kolejnych bramek, jednak brakował odrobinę celności i wykończenia akcji.

W drugiej połowie spotkanie, zawodnicy GKS Moszczanka pomimo przewagi dwóch bramek nie odpuszczali. Po dobrym dośrodkowaniu Mariusza Gąsiora, pięknego gola z główki zdobywa Marcin Krygowski, wynik meczu to 3:0 dla Moszczanki. Niestety wystarczył jeden błąd obrony Moszczanki i zawodnikom z Bystrej udało się zdobyć honorowego gola.

Miejmy nadzieję, że pozostałe spotkania będą odznaczać się tylko wygranymi, a zawodnicy Moszczanki doczekają się upragnionego awansu do A klasy.