• |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • OdsÅ‚on: 1960

W niedzielnym meczu wyjazdowym Moszczanka postanowiła pokazać, że zależy im na awansie do A klasy i pokonuje LKS Szymbark wynikiem 2:0.

Choć pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana i zakończyła się wynikiem 0:0, to w drugiej połowie sytuacja nieco się odmieniła. Pierwszą bramkę zdobywa Sebastian Krok, trafiając bramkarzowi za kołnierz. Drugi gol należy do Mariusza Gąsiora, bardzo dobrze posłał głową piłkę w światło bramki.

Choć Moszczanka miała 2 bramkową przewagę, to dech w piersiach zaparł rzut karny w 90 minucie dla LKS Szymbark, jednak pewnie wybronił go Przemysław Gawlik.

Do końca sezonu zostało bowiem jeszcze kilka meczy, a jak na razie GKS Moszczanka utrzymuje pozycję lidera z 4 punktową przewagą nad Racławicami.