• |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2529

W niedzielę 7 września 2014 na swoim  stadionie GKS Moszczanka rozegrała kolejny ligowy mecz, tym razem z KS Bobowa.

Już od pierwszych minut spotkanie było bardzo wyrównane, a próby zdobycia bramki przez zawodników Moszczanki, jak i Bobowej były bezskuteczne. Dało to w rezultacie bezbramkowe zakończenie pierwszej połowy.

Wszystko zmieniło się jednak w drugiej połowie meczu, już na jej początku gola dla GKS Moszczanki zdobył Michał Bąk, dzięki asyście Mariusza Gąsiora. Tak o to Moszczanka zyskała przewagę 1:0. Nie minęło wiele czasu i Bąk ponownie zaatakował bramkę Bobowej, jednak zabrakło kilku centymetrów by piłka wpadła w światło bramki.

Około 80 minuty dla GKS Moszczanki zostaje podyktowany rzut karny, do jego wykonania podchodzi Mariusz Gąsior. Na stadionie chwila ciszy, Gąsior oddaje strzał i zdobywa kolejną bramkę, dając swojej drużynie pewne prowadzenie 2:0, aż do końca spotkania.

Już za tydzień zapraszamy na mecz do Uścia Gorlickiego.