Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

UKS 3 Staszkówka Jelna V zespołem w Polsce !!!

  • Dodano: wtorek, 23 czerwiec 2015 12:07
  • |
  • Autor: M.Bąk
  • |
  • Odsłon: 1883

Za sobą mamy finał klubowych mistrzostw Polski młodziczek U-13, który rozegrano 19-21 czerwca w Warszawie. W turnieju wystąpiło osiem najlepszych drużyn klubowych w kraju. Wśród najlepszych zaprezentował się zespół z naszego regionu UKS 3 Staszkówka Jelna, który po bardzo ambitnej postawie zajął ostatecznie piąte miejsce.

Nasza drużyna zasłużyła na ogromne słowa pochwały za ambicję, zaangażowanie oraz wole walki. Dziewczęta z UKS 3 wygrały aż trzy mecze i przy nieco innym układzie tabeli mogły pokusić się nawet o brązowy medal!


Formuła turnieju „każdy z każdym” okazała się bardzo dobra i sprawiedliwa, eliminując przypadkowe rozstrzygnięcia, wypaczające czasem prawdziwy obraz sytuacji na boisku. Dowodem na to był ostatni dzień turnieju, gdzie jeszcze wiele mogło się zdarzyć, nawet w obrębie od I do VI miejsca. Przyczynił się do tego także dobry i wyrównany poziom uczestniczących w turnieju drużyn, co zgodnie podkreślali wszyscy po zakończeniu, a potwierdziła wizytująca selekcjonerka Anna Gawrońska. Do jej notesu trafiło nazwisko Pauliny Tomasiak, piłkarki UKS 3 Staszkówka Jelna, która została wybrana najlepszą zawodniczka turnieju.


Wyniki UKS 3 Staszkówka Jelna:
UKS 3 Staszkówka Jelna – MUKS Praga Warszawa 0-1
UKS 3 Staszkówka Jelna – OKS Stomil Olsztyn 1-3
UKS 3 Staszkówka Jelna – LUKS Sportowa Czwórka Radom 4-0
UKS 3 Staszkówka Jelna – UKS SP Orzeł Wałcz 1-0
UKS 3 Staszkówka Jelna – UKS Olimpia Szczecin 0-3
UKS 3 Staszkówka Jelna – UKS Bielawianka Bielawa 0-4
UKS 3 Staszkówka Jelna – ULKA MOSiR Sieradz 5-1


Końcowa klasyfikacja :
1. UKS Olimpia Szczecin - 14 pkt. 13:3
2. UKS Bielawianka Bielawa – 13 pkt. 9:3
3. LUKS Sportowa Czwórka Radom – 12 pkt. 6:4
4. MUKS Praga Warszawa - 10 pkt. 7:7
5. UKS 3 Staszkówka Jelna - 9 pkt. 11:12
6. ULKS MOSiR Sieradz - 7 pkt. 6:18
7. UKS SP Orzeł Wałcz - 6 pkt. 7:9
8. OKS Stomil Olsztyn - 5 pkt 7:10


Najwięcej bramek zdobyła Amelia Bińkowska z UKS Olimpia Szczecin, najlepszą bramkarką turnieju wybrano Martę Kaźmierczak z UKS Bielawianka, a najlepszą zawodniczką turnieju została Paulina Tomasiak z UKS 3 Staszkówka Jelna.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Najnowsze komentarze

Ferment, w samochodzie nie znajdowaly sie dwie nieprzytomne osoby bo jedna w wyniku tej predkosci wy...
Dobrze ze to nie ranking wspólnoty tej lokalnej 😅😅 Pan z wąsem co chciałby być alfonsem napisałby że...
dlaczego ten drugi klub HDK z naszej wsi nie promował akcji organizowanej przez osp? z tego co pamię...

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM