Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Pierwsza wygrana w III lidze!

  • Dodano: piątek, 21 sierpień 2015 08:53
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2515

W środę 19 sierpnia zawodniczki UKS 3 Staszkówka Jelna rozegrały swój pierwszy mecz w III lidze o Puchar Polski, a ich rywalem były zawodniczki z WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz.


Od pierwszych minut spotkanie rozgrywanie na stadionie Moszczanki Moszczenicy było bardzo ciekawym widowiskiem, co potwierdzała ilość zgromadzonych widzów. Początek meczu to gra głównie w środkowej części boiska ze znaczną przewagą UKS 3 Staszkówka Jelna. Gospodynie tego spotkania raz po razie stwarzały sytuacje podbramkowe, jednak cały czas brakowało szczęścia.


Jak mówi przysłowie „niewykorzystane okazje podbramkowe się mszczą” tak też stało się i w tym przypadku, pod koniec pierwszej połowy spotkania UKS 3 Staszkówka Jelna traci jedną bramkę, a pierwsza połowa kończy się z przewagą jednobramkową dla dziewczyn z WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz.


Druga połowa spotkania dla Staszkówki Jelnej stała się tą motywującą i dodającą sił aby wygrać spotkanie. Piękna akcję przeprowadziła Natalia Juszyńska i Aneta Matusik, której wykończenie nadała Paulina Tomasik posyłając piłkę do bramki, tym samym zdobywając remis 1:1.


Dwie minuty po golu wyrównującym spotkanie kolejną bramkę dla UKS 3 Staszkówka Jelna zdobyła Dominika Cisoń, dając swojej drużynie prowadzenie 2:1. Wynik ten był już wynikiem ostatecznym, a zawodniczki UKS 3 Staszkówka Jelna cieszyły się z pierwszych trzech punktów w III lidze i awansu do II rundy Pucharu Polski.


Na kolejne spotkanie zapraszamy w niedzielę 23 sierpnia, na godzinę 15:00 – stadion Moszczanki Moszczenicy. Tym razem drużyna Staszkówka Jelna zmierzy się z Olimpią Osieczany.

{gallery}2015/uksnw{/gallery}

 

 

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM