• |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1545

Po remisie w Mogilnie GKS Moszczance przyszło zmierzyć się wczoraj na swoim stadionie z drużyną Nafty Kryg. Niedzielne spotkanie należało do udanych co pokazuje wynik 2:0.

Po faulu na Sebastianie Kroku w polu karnym Nafty Kryg sędzia podyktował rzut karny, który skutecznie wykorzystał Michał Bąk dając swojej drużynie od 30 minuty prowadzenie 1:0. Radość zawodników była ogromna, a podziękowania za gola zostały połączone, gdyż Bąk po raz drugi został tatą.

Mecz zacięcie toczył się dalej, pierwsza połowa skończyła się z jednobramkowym prowadzeniem Moszczanki Moszczenicy. Druga połowa także sprzyjała Moszczence, bowiem w 70 minucie gola dla Moszczanki zdobył Damian Bożek dając swojej drużynie dwubramkowe prowadzenie.

Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla GKS Moszczanki Moszczenicy, dzięki czemu GKS zyskał 3 cenne punkty i ulokował się na 10 pozycji w tabeli z 10 punktami.
Już za tydzień rywalem Moszczanki będzie LKS Łużna, która na chwile obecną zajmuje 3 miejsce w tabeli gorlicko-sadeckiej A klasy.