Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

UKS 3 STASZKÓWKA JELNA ZNÓW ZAGRA W FINAŁACH OGÓLNOPOLSKICH PUCHARU TYMBARKU

  • Dodano: wtorek, 12 kwiecień 2016 18:13
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2083

Po dwóch dniach zaciętej rywalizacji w Krakowie poznaliśmy piłkarskich mistrzów województwa małopolskiego w kategoriach U-8, U-10 i U-12 XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Zwycięskie drużyny do lat 10 i 12 będą reprezentować województwo małopolskie w finale ogólnopolskim, który rozstrzygnie się już 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.


Znakomicie w tych rozgrywkach zaprezentowały się reprezentantki naszego regionu piłkarki UKS 3 Staszkówka Jelna, które w kategorii U-12 wywalczyły tytuł mistrzowski. Sukces jest tym większy, że zespół w całym turnieju stracił tylko jedną bramkę wysoko rozstrzygając na swoją korzyść wszystkie mecze. To nie pierwszy tak znaczący sukces tego zespołu. W finałach ogólnopolskich wystąpił on w ostatnich latach już kilka razy. W zawodach finałowych rozgrywanych na obiektach Coom Coom Zone w Krakowie wystąpiły również drużyny U-8 i U-10 z UKS Trójka zajmując odpowiednio czwarte i drugie miejsce. Wielkie gratulacje dla całej drużyny, za którą będziemy trzymać kciuki podczas finałów rozgrywanych w dniach 29.04-02.05 w Warszawie.


Skład drużyny: Karolina Smołkowicz, Martyna Przepióra, Patrycja Owsianka, Anita Romuzga, Anna Grybel, Martyna Mastalerz, Julia Fryczek, Wiktoria Małek, Weronika Wyżykowska, Aleksandra Cygan. Trenerzy: Wojciech Mróz i Michał Bąk.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Najnowsze komentarze

Ferment, w samochodzie nie znajdowaly sie dwie nieprzytomne osoby bo jedna w wyniku tej predkosci wy...
Dobrze ze to nie ranking wspólnoty tej lokalnej 😅😅 Pan z wąsem co chciałby być alfonsem napisałby że...
dlaczego ten drugi klub HDK z naszej wsi nie promował akcji organizowanej przez osp? z tego co pamię...

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM