Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

St. sekc. Daniel Halerz na 3 miejscu w biegu Commando Race

  • Dodano: środa, 05 październik 2016 07:14
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2439

1 października 2016 roku w Krakowie na poligonie wojskowym Pasternik odbył się bieg z przeszkodami Commando Race. Z bardzo trudnym do pokonania 10-cio kilometrowym odcinkiem zmierzył się 29-cio letni strażak PSP w Gorlicach st. sekc. Daniel Halerz, który wywalczył 3 miejsce na podium, a dystans pokonał w czasie 1:23:34.


Commando Race to 10-kilometrowy bieg w którym zawodnicy muszą zmierzyć się z naturalnymi przeszkodami, takimi jak błoto, mokradła, stawy czy powalone drzewa oraz z tymi sztucznymi: rowy, tunele, zasieki, drewniane ścianki itp. Dodatkowo uczestnicy musieli oddać strzały z broni sportowej na profesjonalnej strzelnicy, a każdy strzał nagradzany był odjęciem sekund od czasu ogólnego.


W biegu Commando Race brali udział zawodowi żołnierze jednostek wojskowych z Krakowa oraz strażacy krakowskich i małopolskich komend. Wśród nich st. sekc. Daniel Halerz z Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach, który doskonale poradził sobie z 10-cio kilometrową trasą i przeszkodami tym samym zajmując 3 miejsce na podium.


Takie osiągnięcie st. sekc. Daniela Halerza to duma nie tylko dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach, ale i dla całego powiatu gorlickiego. Danielowi oczywiście gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Foto: Commando Race

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM