• |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2429

Tytuł artykułu mówi sam za siebie, walcząca o awans do II Ligi kobiet gr. Małopolska UKS 3 Staszkówka Jelna wygrała wczoraj z Glinikiem Gorlice 7:0.

Zawodniczki Trójeczki od pierwszego gwizdka nie dawały pograć zawodniczkom Glinika, grały ze znaczną przewagą. Pierwsza połowa meczu była ogromnym krokiem do zwycięstwa, gdyż Staszkówka Jelna zakończyła ją korzystnym wynikiem 3:0.

Druga połowa meczu okazała się być jeszcze lepsza, gdyż zawodniczki UKS 3 Staszkówka Jelna zdobyły kolejne 4 bramki zapewniając sobie wysokie zwycięstwo wynikiem 7:0.

Już w najbliższą sobotę okaże się, czy UKS 3 Staszkówka Jelna awansuje do II Ligi kobiet, gr. Małopolska. Trójeczka na chwilę obecną jest liderem , jednak tyle samo punktów ma Iskra Brzezinka. Aby awansować i nie oglądać się na inne wyniki Trójeczka musi w najbliższą sobotę pokonać Olimpię Osieczany.