Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Moszczanka remisuje z Brunarami, Staszkówka pokonuje Bobową.

  • Dodano: piątek, 17 maj 2024 10:06
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 427

Za nami mecze 21 kolejki sezonu 2023/2024 w gorlickiej A klasie. W minioną sobotę 11 maja 2024 roku GKS Moszczanka Moszczenica i LKS Sokół Staszkówka rozegrały kolejne mecze.

 

GKS Moszczanka Moszczenica na swoim stadionie podejmowała wicelidera tabeli LKS Biała Brunary. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany. W pierwszej połowie spotkania żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki i pierwsze 45 minut zakończyło się remisem 0:0.

 

W drugiej połowie spotkania wynik otworzyli gospodarze. W 47 minucie spotkania gola zdobył Mateusz Dziadzio dając swojej drużynie prowadzenie 1:0. Niestety wyniku nie udało się utrzymać do końca spotkania. W 70 minucie gola na 1:1 strzelił Patryk Gorgosz.

 

Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a drużyny otrzymały po 1 punkcie.

 

Tego samego dnia na swoim stadionie zawodnicy LKS Sokół Staszkówka zmagali się z drużyną KS Bobowa, która jest wyżej w tabeli. Tutaj to gospodarze okazali się znacznie lepsi. Wynik w 18 minucie otworzył Mateusz Skrzypek, dając prowadzenie 0:1 gościom z Bobowej. Radość KS Bobowa nie trwała długo, bo w 28 minucie gola na 1:1 strzelił Bartosz Bochenek. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

 

W drugiej połowie gospodarze ruszyli do ataku i w 48 minucie Piotr Jamrozy zapewnił swojej drużynie prowadzenie 2:1. Sokoły poszły za ciosem i w 70 minucie gola na 3:1 zdobył Daniel Nosal. Niespełna 2 minuty później wynik na 4:1 wyprowadził Łukasz Skoczeń. Wynik końcowy spotkania w 76 minucie ustalił Bartosz Bochenek.

 

Spotkanie zakończyło się wygraną 5:1 dla LKS Sokół Staszkówka. Trzy punkty trafiły na konto Sokoła.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM