Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Moszczanka rozgromiła Szymbark 0-10!

  • Dodano: środa, 21 wrzesień 2022 15:50
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 625

Takiego występu w A klasie zawodnicy GKS Moszczanki Moszczenicy jeszcze nie mieli. W sobotę 17 września 2022 r. na wyjeździe Moszczanka pokonała Szymbark wynikiem 0-10.

 

Warunki od pierwszych minut dyktowali zawodnicy GKS Moszczanki Moszczenicy, co w 10 minucie spotkania golem potwierdził Piotr Zięba. Kolejną bramkę dla Moszczanki w 25 minucie zdobył Mateusz Dziadzio, dając swojej drużynie dwubramkowe prowadzenie. Moszczanka się rozstrzelała i w 27 minucie bramkę na 0-3 strzelił Dariusz Krok.

 

W 33 minucie spotkania kolejny raz piłkę w bramce Szymbarku umieścił Mateusz Dziadzio, a w 41 minucie na 0-5 wynik podniósł Tomasz Abram. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 0-5 dla gości z Moszczenicy.

 

Niewiele zmieniło się w drugiej połowie, gospodarze nie potrafili stworzyć okazji na bramkę gości. W 47 minucie spotkania prowadzenie na 0-6 podniósł Tomasz Augustyn. Kolejny gol na 0-7 padł w 72 minucie meczu i strzelił go Piotr Szczerba.

 

Końcówka meczu, to przypieczętowanie przewagi Moszczanki Moszczenicy. W 80 minucie gola na 0-8 strzelił Tomasz Augustyn, niespełna trzy minuty później na 0-9 bramkę zdobył Artur Hudzik. Tuż przed końcem w 87 minucie meczu do bramki Szymbarku piłkę kolejny raz wpakował Piotr Szczerba tym samym dając dla GKS Moszczanki przewagę 0-10.

 

Cenne 3 punkty powędrowały na konto GKS Moszczanki. Wynik spotkania imponujący i miejmy nadzieję, że kolejne mecze będą równie dobre.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM