Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Sokół Staszkówka i Moszczanka Moszczenica przegrywają w 4 kolejce.

  • Dodano: środa, 07 wrzesień 2022 07:37
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 664

Za nami 4 kolejka rundy jesiennej sezonu 2022/2023 w gorlickiej A klasie. Niestety, w tej kolejce drużyny z gminy Moszczenica przegrały swoje spotkania.

 

Drużyna Sokoła Staszkówki swój mecz rozegrała 4 września na swoim stadionie, gdzie podejmowała drużynę KS Ropa. Choć w pierwszej połowie spotkania padł tylko 1 gol dla KS Ropa i trzeba przyznać, że Staszkówka świetnie się broniła.

 

Szalę zwycięstwa na swoją stronę w drugiej połowie meczu przeciągnęli zawodnicy z Ropy strzelając aż 3 gole. Piąta bramka na zakończenie spotkania była samobójcza. Niestety to spotkanie do udanych nie należało i Staszkówka zakończyła mecz bez punktów wynikiem 0:5 dla KS Ropa.

 

Tego samego dnia swój kolejny mecz rozegrali zawodnicy GKS Moszczanki, gdzie na wyjeździe podejmowali drużynę Olimpijczyka Racławice. Wynik tego spotkania w 25 minucie pięknym strzałem otworzył Mateusz Dziadzio dając Moszczance prowadzenie 1:0. Radość nie trwała jednak długo i w 36 minucie Olimpijczyk odrobił stratę.

 

W drugiej połowie obydwa zespoły zacięcie walczyły o kolejnego gola, jednak to więcej szczęścia mieli zwodnicy z Racławic. Do bramki Moszczanki w 87 minucie piłkę posłał Adrian Nigbor zapewniając tym samym swojej drużynie zwycięstwo 2:1.

 

Dobra passa Moszczanki została przerwana i to spotkanie zakończyło się dla drużyny bez kolejnych punktów na koncie.

 

Wielki mecz już w najbliższą niedzielę, bowiem o 16:30 na stadionie w Moszczenicy zostanie rozegrany mecz GKS Moszczanka – Sokół Staszkówka.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM