Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Sokół Staszkówka nadal bez punktów

  • Dodano: poniedziałek, 22 sierpień 2022 10:31
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 638

Kiepski początek sezonu 2022/2023 w A klasie odnotowali zawodnicy Sokoła Staszkówki. Po rozegranych dwóch spotkaniach drużyna na swoim koncie nie ma punktów.

 

Pierwszy mecz zwodnicy Sokoła rozegrali z Wojnarową na wyjeździe. Pomimo wyrównanego spotkania to Wojnarowa zdobyła jedną bramkę i zapewniła sobie zwycięstwo.

 

Wczoraj (tj. 21 sierpnia 2022) LKS Sokół Staszkówka rozegrała kolejny mecz, tym razem na własnym stadionie podejmowali KS Bobowa.

 

Ten mecz z całą pewnością nie poszedł po myśli gospodarzy, bowiem Bobowa wygrała 5:0. Goście pierwszego gola zdobyli już w 12 minucie spotkania. Piłkę w bramce gospodarzy umieścił Tomasz Mędoń. W 20 minucie padł kolejny gol dla KS Bobowa, futbolówkę w siatce umieścił Damian Świątański.

 

Od 40 minuty zawodnicy Sokoła utrudnili sobie grę, gdyż czerwony kartonik zobaczył Dawid Choraży. Minutę później kolejnego gola dla gości zdobył Damian Świątański. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 3-0 dla KS Bobowa.

 

Druga połowa spotkania także należała do zawodników z Bobowej. W 51 minucie kolejnego gola strzelił Jacek Bulanda. Czterobramkowa przewaga gościom jednak nie wystarczyła i w 70 minucie prowadzenie na 5-0 podwyższył po raz kolejny Jacek Bulanda.

 

Spotkanie zakończyło się wynikiem 5-0 dla KS Bobowa. Sokół Staszkówka pozostaje na razie bez punktów i zdobytych bramek.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM