Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Staszkówka w ostatniej chwili pokonuje Bystrą

  • Dodano: wtorek, 07 czerwiec 2022 17:28
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 622

Mecz pomiędzy LKS Sokół Staszkówka i LKS Bystra można zaliczyć do ciekawych spotkań, a sytuacja na boisku zmieniała się dynamicznie.

 

Pierwsza połowa spotkania nie rozpoczęła się dobrze dla zawodników Sokoła, bowiem zawodnicy mieli problem ze stworzeniem akcji, które mogłyby zagrozić bramce gospodarzy. Szczęście do gości uśmiechnęło się w 45 minucie, kiedy to gola dla Sokoła Staszkówki strzelił Krystian Oleśniewicz. Tzw. „bramka do szatni” pozwoliła zakończyć pierwszą połowę wynikiem 0-1.

 

W drugiej połowie zawodnicy Sokoła podwyższyli swoje prowadzenie na 0-2. Drugą bramkę dla gości w 59 minucie strzelił Sebastian Mentel. Po tym golu sytuacja na boisku odwróciła się i w 66 minucie pierwszego gola zdobywa LKS Bystra. Niespełna minutę później, gospodarze wykorzystują błąd w ustawieniu rywala i wyrównują spotkanie na 2-2. Obydwie bramki dla Bystrej zdobył Dominik Wojciechowski. Goście jak i gospodarze postanowili dokonać zmian w swoich składach, jak się później okazało dla Staszkówki zmiana była strzałem w dziesiątkę. Na boisko za Krystiana Oleśniewicza Wszedł Dawid Wąsowski, który w 88 minucie zdobył bramkę dla gości dając im przewagę 2-3.

 

Spotkanie zakończyło się wygraną Sokoła Staszkówki i trzy cenne punkty wyjechały z Bystrej.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM