Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Moszczanka 4-1 pokonuje Śnietnicę

  • Dodano: poniedziałek, 30 maj 2022 08:14
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 575

Zawodnicy GKS Moszczanki Moszczenicy wczoraj (29 maja 2022r.) na własnym boisku podjęli LKS Victoria Śnietnica. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 4-1.

 

Pierwsza bramka podczas tego spotkania padła w 17 minucie po strzale Mateusza Dziadzio. Moszczanka od tej pory prowadziła 1-0 i widać, że to właśnie gospodarze rządzą na boisku. W 23 minucie spotkania kolejnego gola strzelił Damian Kaleta dając Moszczance prowadzenie na 2-0. Gospodarze grający lepiej nie myśleli schodzić na przerwę z 2 bramkami, gdyż w 34 minucie kolejnego gola trafia Piotr Zięba.

 

Pierwsza połowa spotkania kończy się wynikiem 3-0 dla GKS Moszczanki Moszczenicy.

 

Druga połowa rozpoczęła się od kolejnego gola gospodarzy. Piłkę do bramki Victorii Śnietnicy w 47 minucie posłał Błażej Tarsa. Przewaga 4-0 dla Moszczenicy nie trwała jednak długo, gdyż honorowego gola dla drużyny gości w 50 minucie zdobył Dawid Lampa. Do gwizdka kończącego mecz nie zobaczyliśmy już goli, jednak Moszczanka cały czas stwarzała sobie sytuacje do kolejnych goli.

 

Trzeba przyznać, że obydwie drużyny zagrały bardzo ładny mecz bez niepotrzebnej agresji. Słowa uznania należy skierować do sędziów tego spotkania, którzy świetnie wykonywali swoją pracę. Od tego składu sędziowskiego, wielu znanych nam już arbitrów mogło by się sporo nauczyć.

 

Po tym spotkaniu GKS Moszczanka Moszczenicy nadal pozostaje na 3 miejscu w tabeli mając na swoim koncie 48 punktów.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM