Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Sokół Staszkówka bez punktów w Bobowej.

  • Dodano: poniedziałek, 23 maj 2022 08:37
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 771

Wynikiem 5-1 LKS Sokół Staszkówka przegrywa niedzielny mecz wyjazdowy z drużyną KS Bobowa. Rywal Sokoła okazał się być znacznie silniejszy.

 

W niedzielę 22 maja 2022 o godzinie 16:00 na stadionie w Bobowej rozegrany został mecz pomiędzy KS Bobowa i LKS Sokół Staszkówka. Niestety Sokół, który ostatnio pokonał 2-0 lidera grupy nie poradził sobie z rywalami z Bobowej.

 

Od samego początku widać było kto gra przewagą, Bobowa radziła sobie znacznie lepiej. Pierwszy gol dla gospodarzy padł w 36 minucie spotkania, a strzelił go Piotr Budzyn. Niespełna 4 minuty później przewagę Bobowej przypieczętował Damian Świątkowski dając swojej drużynie prowadzenie wynikiem 2-0. Bobowa jednak nie przestawała atakować i wykorzystywać błędów które popełniali na boisku zawodnicy Sokoła, a wynikiem tego był gol w 45 minucie spotkania, którego strzelił Dawid Podobiński. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-0 dla KS Bobowa.

 

Druga połowa rozpoczęła się nieco bardziej wyrównanie, jednak od 75 minuty zawodnicy Sokoła Staszkówki musieli radzić sobie w 10, bowiem drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Kamil Gąsior. W 82 minucie sytuację wykorzystali gospodarze i Bobowa zdobywa kolejną bramkę na 4-0. Gola strzelił Rafał Zieleń. Sokół jednak zacięcie walczył i pomimo braku jednego zawodnika w 85 minucie honorowego gola dla Staszkówki zdobywa Piotr Jamrozy. Pod koniec spotkania sędzia dyscyplinował zawodników kartkami, w 87 minucie żółty kartonik zobaczył Dawid Faraon z KS Bobowa, w 88 minucie Piotr Dyl z LKS Sokół Staszkówka i również w 88 minucie żółty kartonik otrzymał Damian Świątański z KS Bobowa. Minutę przed upływem regulaminowego czasu gry kolejnego, piątego gola zdobywa KS Bobowa. Do bramki gości trafił Damian Świątańki.

 

Spotkanie zakończyło się wynikiem 5-1 dla KS Bobowa, tym samym 3 punkty zostały w Bobowej. LKS Sokół Staszkówka zajmuje 8 miejsce w tabeli i na swoim koncie ma 22 punkty.

 

Kolejne spotkanie LKS Sokół Staszkówka zagra 29 maja 2022 na swoim własnym boisku. Pierwszy gwizdek sędziego powinniśmy usłyszeć o godzinie 11:30.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM