Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Sokół Staszkówka wygrywa z liderem!

  • Dodano: poniedziałek, 16 maj 2022 08:04
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 928

W minioną sobotę 14 maja 2022 r. LKS Sokół Staszkówka na swoim stadionie rozegrała mecz z liderem tabeli LKS Biała Brunary. Sokoły zaskoczył swoich kibiców, pokonując lidera grupy.

 

Od samego początku widać było, że nieco lepiej gra drużyna LKS Biała Brunary, jednak zawodnicy ze Staszkówki nie pozwolili sobie na przejęcie przez gości inicjatywy na boisku. W 18 minucie spotkania prowadzenie gospodarzom zapewnił Daniel Nosal. Pierwsza połowa zakończyła się wygraną 1-0 dla Sokoła Staszkówki.

 

W drugiej połowie już na samym początku obydwie drużyny dokonały kilka zmian w swoich składach. Spotkanie zrobiło się wyrównane, jednak to gospodarze grali mając na swoim koncie 1 gola. Liderzy grupy za wszelką cenę próbowali wyrównać mecz, jednak za każdym razem gospodarze skutecznie to uniemożliwiali. Gdy mecz miał się kończyć, to w doliczonym czasie gry zawodnicy Sokoła Staszkówki podwyższyli swoje prowadzenie na 20. W 93 minucie spotkania gola zdobył Krystian Oleśniewcz.

 

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0 dla gospodarzy i bez wątpienia dla Białej Brunary był to kubeł zimnej wody. 3 cenne punkty zostały w Staszkówce.

 

Aktualnie LKS Sokół Staszkówka zajmuje 8 miejsce w tabeli mając na swoim koncie 22 punkty.

 

Następny mecz 22 maja o godz. 16:00 Sokół Staszkówka zagra w Bobowej z drużyną KS Bobowa.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM