Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Sędzia miał co robić na meczu Staszkówki i Śnietnicy.

  • Dodano: poniedziałek, 09 maj 2022 11:56
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 2052

LKS Sokół Staszkówka w sobotę 7 maja rozegrała na wyjeździe kolejny mecz rundy wiosennej. Po bardzo zaciętym i pełnym niesportowego zachowania meczu Sokół zremisował z Śnietnicą.

 

Mecz od samego początku był bardzo zacięty, a zawodnicy grali ostro. W 20 minucie spotkania gola dla Sokoła Staszkówki zdobył Piotr Dyl. W 40 minucie LKS Victoria Śnietnica odrobiła straty, a gola dla gospodarzy wywalczył Patryk Kłapacz. Po bramce gospodarzy gra stała się jeszcze ostrzejsza, a tego rezultatem była żółta kartka w 44 minucie dla Szymona Szczerby z Vitorii Śnietnicy. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 1-1.

 

Druga połowa to festiwal żółtych i czerwonych kartoników oraz pokaz niesportowego zachowania ze strony obydwu drużyn. W 55 minucie meczu żółtą kartką ukarany został zawodnik Staszkówki Łukasz Skoczeń. Chwilę później, bo w 57 minucie meczu żółty kartonik otrzymał jego kolega z drużyny Tomasz Oleśniewcz.

 

W 62 minucie spotkania kolejną żółtą kartkę, co w rezultacie dało czerwoną otrzymał Łukasz Skoczeń z Sokoła Staszkówki. Sytuację wykorzystali zawodnicy Victorii Śnietnicy i w 65 minucie padł gol dla gospodarzy, którego strzelił Dawid Lampa.

 

Tuż po strzelonym golu, autor bramki Dawid Lampa został ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

 

Dalej było już tylko gorzej i ostrzej, w wyniku czego w 72 minucie kolejną żółtą i w rezultacie czerwoną kartkę otrzymał Tomasz Oleśniewcz ze Staszkówki. Minutę później czerwonymi kartkami ukarani zostali Patryk Chrobak ze Śnietnicy i Dawid Chorąży ze Staszkówki.

 

83 minuta spotkania przyniosła kolejne żółte kartki, tym razem otrzymali je Piotr Dyl z Sokoła Staszkówki i Patryk Kłapacz z Vitorii Śnietnicy.

 

Pomimo braku 3 zawodników na boisku, zawodnicy Sokoła Staszkówki doprowadzili do wyrównania spotkania. Gola dla gości w 87 minucie strzelił Bartosz Bochenek.

 

Końcówka to kolejne kartki za niesportowe zachowanie. W 87 minucie żółtą i w rezultacie czerwoną kartkę otrzymał zawodnik Śnietnicy Patryk Kłapacz. Na koniec spotkania sędzia żółtym i czerwony kartonikiem pożegnał jeszcze jednego zawodnika Śnietnicy Szymona Szczerbę.

 

To pełne emocji, agresji i wrażeń spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2. Na konto obydwóch drużyn trafiło po 1 punkcie.

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM