GKS Moszczanka Moszczenica wygrywa z Sękową

• |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • OdsÅ‚on: 786

W minioną sobotę 7 maja 2022 r. o 16:30 GKS Moszczanka Moszczenica na wyjeździe rozegrała kolejny mecz, tym razem z drużyną LKS Ogień Sękowa. Spotkanie bardzo wyrównane, jednak to Moszczanka wywalczyła 3 punkty.

W pierwszej połowie spotkania w 20 minucie meczu gola dającego prowadzenie Moszczance strzelił Tomasz Augustyn. Po 10 minutach padła kolejna bramka dla Moszczenicy i jej autorem był Mateusz Dziadzio. Sękowa jednak nie odpuszczała i mimo dwubramkowej straty w 35 minucie padł gol dla gospodarzy, którego strzelił Mateusz Konieczko. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 1-2 dla GKS Moszczanka Moszczenica.

W drugiej połowie spotkania zawodnicy Ogień Sękowa wyrównali spotkanie na 2-2. Bramkę dla gospodarzy strzelił Rafał Cetnarowski. Od tej pory rywalizacja była bardzo zacięta, jednak w 75 minucie kolejnego gola dla Moszczanki Moszczenicy strzelił Tomasz Augustyn i tym samym dał swojej drużynie prowadzenie 2-3. Po golu zdobytym przez drużynę gości, gospodarze zaczęli ostrzejszą grę w wyniku czego sędzia pokazał 3 żółte kartoniki.

Spotkanie pomiędzy LKS Ogień Sękowa a GKS Moszczanka Moszczenica zakończyło się wynikiem 2-3. Cenne 3 punkty powędrowały na konto Moszczanki.