Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Wygrane mecze Moszczanki i Sokoła

  • Dodano: poniedziałek, 02 maj 2022 10:44
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 647

W minioną sobotę 30 kwietnia 2022 r. GKS Moszczanka Moszczenica i LKS Sokół Staszkówka rozegrały kolejne mecze rundy wiosennej sezonu 2021/2022 w A klasie Gorlice-Nowy Sącz.

 

Tym razem Moszczanka Moszczenica na wyjeździe podejmowała drużynę Olimpijczyk Racławice. Drużyna z Moszczenicy prowadzenie objęła już w pierwszej minucie spotkania, gdyż bramkarz Olimpijczyka w polu karnym sfaulował zawodnika Moszczanki. Sędzia podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał Piotr Zięba. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 1-0 dla Moszczanki.

 

W drugiej połowie spotkania zawodnikom z Moszczenicy udało się zdobyć kolejną bramkę. Po rzucie wolnym piłka odbiła się od muru i trafiła pod nogi Władysława Brzęka, ten zaś oddał pewny i mocny strzał z lewej nogi w okno bramki przeciwnika. Po tym golu Moszczanka zaczęła prowadzić 2-0. Dalsza część meczu była już pełna „wrażeń”, a zapewnił je nie kto inny jak sam sędzia Mariusz Wrażeń. W polu karnym Moszczanki Moszczenicy jednej z zawodników popchnął Władysława Brzęka, po czym się na nim przewrócił i wtedy to sędzia Wrażeń podyktował rzut karny dla Olimpijczyka Racławice. Gospodarze wykorzystali okazji i zdobyli bramkę honorową.

 

Pełna emocji i „wrażeń” była sama końcówka spotkania, kiedy to sędzia Mariusz Wrażeń „wyciągnął z czapki” rzut karny, niczym iluzjonista królika z kapelusza. Na bramce świetnie wykazał się Adrian Turek, który pewnie obronił rzut karny i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo. Moszczanka Moszczenica wywalczyła cenne 3 punkty.

 

Świetny mecz zagrała także drużyna LKS Sokół Staszkówka, która na wyjeździe podejmowała LKS Szymbark. Sokół pewnie zwyciężył to spotkanie zdobywając aż 7 bramek. Mecz, w którym to zawodnicy Sokoła od samego początku dyktowali warunki zakończyło się zwycięstwem 7-1 dla LKS Sokół Staszkówka.

 

Już we wtorek 3 maja o godz. 13:00 Sokół Staszkówka zagra na swoim stadionie z drużyną KS Ropa. Moszczanka tego dnia ma pauzę.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM