Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Pełne emocji derby zakończone remisem

  • Dodano: poniedziałek, 18 kwiecień 2022 09:09
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 710

W Wielką Sobotę (16 kwietnia 2022) na stadionie w Staszkówce rozegrane zostały Derby pomiędzy LKS Sokół Staszkówka i GKS Moszczanka Moszczenica. Pełne emocji spotkanie zakończyło się remisem.

 

Trzeba przyznać, że w pierwszej połowie spotkanie zdecydowaną przewagą grali zawodnicy Sokoła Staszkówki, jednak to Moszczanka zdobyła pierwszą bramkę na 0-1. Szczęście zawodników z Moszczenicy nie trwało długo, bo Sokół zdobył bramkę wyrównującą na 1-1. Chwilę przed zakończeniem pierwszej połowy Staszkówka wykorzystała błąd obrony Moszczanki i trafiła kolejnego gola kończąc pierwsze 45 minut wynikiem 2-1.

 

Druga połowa spotkania rozpoczęła się od strzelenia przez zawodników Sokoła Staszkówki kolejnych dwóch goli zapewniając sobie wysokie prowadzenie 4-1, jeden z nich to rzut karny podyktowany za to, że jeden z zawodników Sokoła odbił się od zawodnika Moszczanki, który stabilniej stał na nogach. Moszczanka mimo takiej straty nie odpuszczała, co zaowocowało golem na 4-2. Widać było, że zdobyta bramka dała zawodnikom z Moszczenicy zastrzyk siły do gry. Po chwili błąd w obronie popełnili obrońcy Staszkówki i trafili bramkę samobójczą. Wynik 4-3 dla Staszkówki.

 

Chwilę przed końcem spotkania GKS Moszczanka Moszczenica zdobywa kolejnego gola na 4-4 i przejmuje inicjatywę w grze. Przed końcowym gwizdkiem, Moszczanka rozegrała jeszcze kilka niebezpiecznych akcji jednak nie skutecznych. Czerwoną kartkę otrzymał też zawodnik ze Staszkówki, przez co jego drużyna ostatnie minuty kończyła grając w 10.

 

Dla zawodników Sokoła Staszkówki to spotkanie jest swego rodzaju porażką, gdyż mecz mogli wygrać wysoką przewagą. Trzeba przyznać, że piłka nożna bywa bardzo nieprzewidująca.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA

Najnowsze komentarze

Alepujecie... Wejdzie sobie na jakąkolwiek grupę np. na FB gdzie wrzuca się filmy z jazdy. Poczytajc...
Brajan skomentował artykuł Sesja Rady Gminy z nagrodą
a w moszczenicy ten chory umysłowo bajkotworca dostanie nagrodee?? w staszkowce pieknie chor, szopka...
Qwerty skomentował artykuł Moszczenica Info ma swoje 14 urodziny!
Moszczenia czy Moszczenica?

Logowanie

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM