Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
moszczenica info gmina moszczenica
Artykuły
REKLAMA

Pewne zwycięstwo Sokoła i ciężki remis Moszczanki

  • Dodano: sobota, 02 październik 2021 08:04
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 1219

W minioną niedzielę 26 września drużyny z gminy Moszczenica rozegrały kolejne spotkania w Grupie A Gorlice – Nowy Sącz. Dla jednych spotkanie było tylko formalnością, a dla drugich ciężką walką.

 

Jako pierwsi w niedzielę 26 września 2021 o godzinie 11:30 mecz zagrali zawodnicy drużyny LKS Sokół Staszkówka, którzy pokonali rywala wynikiem 7:0. Spotkanie było dla zawodników Sokoła formalnością, gdyż przeciwnicy z Szymbarku przyjechali tylko w 9-cio osobowym składzie. Spotkanie trwało tylko do 60 minuty, po czy rywale zadecydowali się przerwać mecz. Sokół na swoim stadionie wywalczył bardzo cenne 3 punkty.

 

O godzinie 16:00 w Moszczenicy rozpoczął się pojedynek pomiędzy Moszczanką Moszczenica a Olimpijczykiem Racławice. Przeciwnik bardzo dobrze rozpoczął sezon i też utrzymuje się w czołówce tabeli. Pojedynek od samego początku był bardzo wyrównany, okazji do strzelenia gola było bardzo dużo ze strony Moszczanki jak i Racławic. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

 

Drugą połowę spotkania Racławice rozpoczęły od strzelenia gola ustanawiając wynik 1:0. Chwilę później przeciwnicy zdobyli kolejną bramkę i Moszczanka zaczęła przegrywać 2:0. Mimo wszystko zawodnicy GKS Moszczanki grali do końca, co przełożyło się na gola w ostatniej minucie meczu zdobytego z głowy po rzucie wolnym przez Dawida Trzyna. Po tym golu wynik to 2:1 dla Racławic. Spotkanie jeszcze się nie skończyło i w doliczonym czasie gry, tuż przed samym gwizdkiem gola wyrównującego strzelił Tomasz Augustyn zmieniając wynik na 2:2.

 

Dzięki remisowi GKS Moszczanka Moszczenica nadal nie przegrywa ani jednego meczu i nadal pozostaje na pozycji lidera w grupie mając na swoim koncie 16 punktów. Sokół Staszkówka plasuje się na pozycji 8 mając na swym koncie 7 punktów.

 

Już jutro (3 października 2021) o godzinie 11:30 w Ropie kolejny mecz rozegrają zawodnicy Sokoła Staszkówki. Moszczanka Moszczenica w tej kolejce ma pauzę.

 

REKLAMA

Co? Gdzie? Kiedy?

REKLAMA

Pogoda

REKLAMA

Najczęściej czytane

REKLAMA
REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image

Copyright © 2008-2022 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja, wdrożenie: Agencja DM