Wysoka wygrana Moszczanki i kolejna porażka Sokoła

• |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • OdsÅ‚on: 1279

Wczoraj (tj. 19 września 2021) GKS Moszczanka Moszczenica i LKS Sokół Staszkówka rozegrały kolejne mecze sezonu 2020/2021 w A klasie Gorlice – Nowy Sącz.

Jako pierwsza tego dnia o godzinie 11:00 swój mecz rozegrała Moszczanka Moszczenica, która rozgromiła drużynę Nafta Kryg wynikiem 9:2. Już od pierwszych minut spotkania widać było, że znaczną przewagą gra drużyna z Moszczenicy. Tylko do przerwy Moszczance udało się strzelić 4 gole i zejść do szatni z wynikiem 4:0.

Druga część meczu to kolejny grad bramek, jednak nie tylko dla Moszczanki. Nafcie Kryg w drugiej połowie spotkania udało zdobyć się dwa gole, w tym jeden z rzutu karnego. Moszczanka zdobyła kolejne 5 goli i spotkanie zakończyło się wynikiem 9:2 dla GKS Moszczanka Moszczenica.

Moszczanka Moszczenica nadal pozostaje liderem w tabeli mając na swoim koncie 15 punktów, 5 zwycięstw, 0 remisów, 0 przegranych oraz 21 strzelonych ramek i 3 stracone.

Kolejny przegrany mecz odnotowali wczoraj zawodnicy Sokół Staszkówka, bowiem 4:1 przegrali z drużyną Ogień Sękowa. W tym meczu na boisku od samego początku dominowali gospodarze, co przełożyło się na wynik. Zawodnikom Sokoła udało strzelić tzw. Bramkę honorową.

Sokół Staszkówka zajmuje 8 miejsce w tabeli mając na swoim koncie 4 punkty, 1 zwycięstwo, 1 remis, 2 przegrane oraz 3 bramki zdobyte i 6 bramek straconych.

Kolejne mecze naszych drużyn zaplanowane są na 26 września 2021, Sokół Staszkówka o godzinie 11:30 na swoim stadionie podejmować będzie LKS Szymbark, natomiast Moszczanka Moszczenica o godzinie 16:00 zagra na wyjeździe z drużyną Olimpijczyk Racławice.