Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
gmina moszczenica info
REKLAMA

Moszczanka i Sokół bez przegranej od początku sezonu!

  • Dodano: czwartek, 09 wrzesień 2021 06:53
  • |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • Odsłon: 397

Nasze drużyny od początku sezonu piłkarskiego 2021/2022 Gorlicko-Sądeckiej A klasy nie przegrały ani jednego meczu. To dobra wiadomość i świetny początek.

 

Po wygranej 5-1 z Orzeł Wojnarowa, Moszczanka Moszczenica swój drugi mecz rozegrała jako gość z drużyną LKS Bystra. Moszczanka od pierwszych minut pokazała, że rządzi na stadionie, jednak brakowało skuteczności. Zawodnicy z Bystrej widząc tą przewagę postanowili grać bardzo ostro i faulowali zawodników GKSU. Moszczanka jednak nie odpuszczała i w drugiej połowie spotkania gola z 25 metrów zdobył Tomasz Augustyn dając GKS Moszczance prowadzenie 1:0. Drużyna powróciła do Moszczenicy z 3 cennymi punktami na swoim koncie.

 

W minioną niedzielę (tj. 5 września 2021r.), na swoim stadionie Moszczanka podejmowała kolejnego rywala, którym był LKS II Uście Gorlickie. Ten mecz to łatwe zwycięstwo, gdyż Moszczanka nie pozwoliła pograć swojemu rywalowi. Pomimo nie strzelonych aż dwóch rzutów karnych, GKS Moszczanka pokonała Uście Gorlickie wynikiem 4:0. Bramki dla Moszczanki dobyli: Michał Bąk, Dawid Trzyna, Tomasz Augustyn i Sebastian Bochenek. Kolejne bardzo cenne 3 punkty sprawiły, że Moszczanka zajmuje 1 miejsce w tabeli mając na swoim koncie 9 punktów, 3 wygrane, 10 bramek strzelonych i 1 bramkę straconą.

 

14 sierpnia 2021 zawodnicy Sokoła Staszkówki na swoim stadionie podejmowali drużynę Nafty Kryg. Sokół bez najmniejszych problemów poradził sobie z rywalem i mecz wygrany wynikiem 2:0.

 

Ciężki mecz zawodnicy ze Staszkówki rozegrali w minioną niedzielę (tj. 5 września 2021r.) na stadionie Olimpijczyka Racławice. Spotkanie bardzo zacięte i wyrównane czego wynikiem był bezbramkowy remis. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0 i każda z drużyn zdobyła po 1 punkcie.

 

Już w najbliższą niedzielę 12 września 2021r. na stadionie w Moszczenicy rozegrane zostaną derby pomiędzy GKS Moszczanka Moszczenica i LKS Sokół Staszkówka. Mecz na pewno będzie widowiskowy, gdyż każda z drużyn będzie zacięcie walczyć o kolejne punkty. Zapraszamy na stadion w Moszczenicy w niedzielę o godzinie 13:30.

 

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Pogoda

 

Logowanie

REKLAMA
Moszczenica Info
 
Na skróty
 
Image
Copyright © 2008-2018 Moszczenica Info.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM