Moszczanka remisuje, Sokół wysoko wygrywa!

• |
  • Autor: D.Markowicz
  • |
  • OdsÅ‚on: 1307

Trzeba przyznać, że Sokół Staszkówka idzie do przodu jak burza. Zawodnicy ze Staszkówki pokonali LKS Szymbark wynikiem 7-1. Moszczanka w swoim przedostatnim meczu zremisowała z LKS Wójtowa, która jest liderem tabeli.

20 czerwca 2021 roku o godzinie 11:00 zawodnicy Sokoła Staszkówki podjęli na swoim stadionie drużynę LKS Szymbark. Od samego początku spotkania całe 90 minut kontrolowali zawodnicy Sokoła. Przy tej okazji należy dodać, że goście przyjechali do Staszkówki tylko w dziesięcioosobowym składzie. Mimo to Szymbark honorowego gola zdobył z rzutu karnego.

W tym spotkaniu po raz kolejny od najlepszej strony pokazał się Daniel Nosal, który zdobył 4 gole. Kolejne trzy bramki należały do Bartłomieja Bochenka, Krzysztofa Ochwata i Andrzeja Juszyńskiego.

Wynik 7-1 dla Sokoła Staszkówki to kolejne cenne trzy punkty. Na dzień dzisiejszy od lidera w tabeli Staszkówkę dzieli tylko 1 punkt. Mecz z Wójtową, która jest liderem grupy Sokół rozegra już jutro o 16:30.

Również 20 czerwca swój przedostatni mecz rozegrali zawodnicy GKS Moszczanki Moszczenicy, którzy na swoim stadionie zmagali się liderem grupy LKS Wójtowa. Choć mecz od początku należał do Moszczanki i świadczyła o tym przewaga 3:0 to w drugiej połowie spotkania przeciwnik doznał olśnienia i spotkanie z liderem zakończyło się remisem 4-4. Ostatni mecz w sezonie Moszczanka rozegra 26 czerwca 2021 o godzinie 16:30 na wyjeździe z drużyną Glinik II Gorlice.

Jakby nie patrzeć, taki wynik to pomoc dla Sokoła Staszkówki, gdyż Moszczanka i Wójtowa zdobyły tylko po 1 punkcie. Jeśli w najbliższym spotkaniu Sokół pokona Wójtową, to awans do klasy okręgowej mają pewny.